Fotopułapka TETRAO S688 4G 940nm 36 Mpx z lokalizatorem GPS

1 919,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Fotopułapka TETRAO S688 4G 940nm 36 Mpx z lokalizatorem GPS

Fotopułapka do obserwacji przyrody z wbudowanym lokalizatorem GPS, o wysokiej rozdzielczości 36 Mpx pozwalając na uzyskanie zdjęć w bardzo dobrej jakości oraz filmów w 2K i w 30 klatkach na sekundę. Najlepszy model na rynku pod względem wydajność / cena z dwukrotnie dłuższym czasem działania na komplecie baterii. Żadna inna fotopułapka nie oferuje tylu przydatnych funkcji co model SPROMISE S688.

Fotopułapka leśna zaprezentowana przez słowackiego producenta TETRAO specjalizującego się w produkcji i projektowaniu innowacyjnych urządzeń dla myśliwych

 

Świetnie sprawdzi się w lesie do obserwowania zwierzyny oraz przyrody, ale również do monitorowania i ochrony majątku czy nieruchomości.

 

Spromise S688 to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie fotopułapek. Połączenie świetnych parametrów matrycy, solidnego wykonania i przystępnej ceny czyni z niego nad wymiar popularny egzemplarz doceniany przez użytkowników.

 

Fotopułapka została przystosowana do zasilania przez baterie lub akumulatorki 6x AA albo 12x AA. Możliwa jest również opcja wykorzystania akumulatorów typu NiMH lub 12V z zewnętrznego źródła. Docelowany czas działania fotopułapki uzależniony jest głównie od wybranego sposobu zasilania, zapasu energii oraz wprowadzonych ustawień (tryb rejestrowania, seria zdjęć, interwał między-zdjęciowy).

 

Ta kamera posiada jeszcze jeden ogromy plus dla klienta: wbudowany lokalizator GPS stanowiący skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Fotopułapka Tetrao S688 to jedyny z całej serii model umożliwiający śledzenie pozycji fotopułapki z dokłądnością do 3 minut!

Zdjęcie z fotopułapki Tetrao Spromise S378 - Daniel byk w dzień
Zdjęcie z fotopułapki Tetrao Spromise S378 - jeleń byk o świcie

 

Fotopułapka wykonuje w dzień zdjęcia w kolorzew nocy zaś czarno - białe z wykorzystaniem wydajnych diód IR działających w paśmie niewidzialnym o częstotliwości 940nm. Użytkownik do dyspozycji posiada 3 tryby czułości sensora, serię zdjęć, interwał między-zdjęciowy czy możliwość nadpisywania po zapełnieniu karty pamięci. Kamera nagrywa również filmy w jakości nawet 2K wraz z dźwiękiem. Ze względu na wielkość pliku wysyłanie filmów możliwe jest jedynie na podany adres mailowy. W zależności od preferencji, do dyspozycji użytkownika pozostaje wachlarz ustawień dotyczących jakości zapisywanych zdjęć czy filmów. Wszelkie multimedia zapisywane są na karcie pamięci o maksymalnej obsługiwanej pojemności 32Gb.

 

Model S688 posiada obustronną komunikację z wykorzystaniem bogatej gamy kodów SMS. Wysyłając odpowiednią komendę możliwe jest nie tylko wykonanie oraz przesłanie zdjęcia na żądanie ale również wprowadzenie szeregu istotnych zmian w ustawieniach czy sprawdzenie pojemności baterii i karty pamięci SD. Jednocześnie jest najłatwiejszą w obsłudze z pośród dostępnych na rynku fotopułapek. Ten drobny dodatek sprawia, że masz nad nią kontrolę z każdego zakątka na ziemi. 

Wraz z przesłanym zdjęciem fotopułapka, za każdym razem, może informować użytkownika o takich parametrach jak temperatura otoczenia, godzina, data, stopień naładowania baterii czy pojemność karty pamięci. 

Dzięki dostępnej komunikacji obustronnej z łatwością ustawisz fotopułapkę z każdego miejsca uzyskując pełną kontrolę nad swoim sprzętem, a poprzez niewiarygodnie wydajną antenę 4G sprawnie połączysz się ze swoim sprzętem. Model S688 wyposarzony został w bardzo wydajną antenę 4G dedykowaną do miejsc o słabym zasięgu, która potrafi lepiej ściągać zasięg niż niejeden telefon.

Jako jedna z niewielu na rynku posiada opcję wysyłania wideo oraz zdjęć bezpośrednio nie tylko na telefon w wiadomości ale również w wiadomości e-mail. Wyposażona w detektor ruchu, który działa nawet do 25 metrów oraz mocne i wydajne, a zarazem niewidzialne diody podczerwieni IR 940nm.

 

Fotopułapka posiada niewiarygodnie krótki czas wykonania zdjęcia od wykrycia ruchu wynoszący jedynie 0,4s ! Gwarantuje to, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze. 

 

Wysokiej jakości aparat o rozdzielczości zdjęć nawet do 36 Mpx, które dają nam ogromną przewagę dzięki jakości obrazu  idealnie sprawdzi się w każdej pogodzie i o każdej porze dzięki wbudowanym diodom LED IR 940nm, które świetnie sprawdzą się do monitoringu w nocy.

 

Jeśli chcesz mieć fotopułapkę ze świetnymi osiągami a nie chcesz płacić kosmicznej kwoty decyduj się już teraz, aby mieć swoją TETRAO Spromise S688 !

 

 

W zestawie otrzymujemy:

Fotopułapka Spromise S688
Instrukcja obsługi
Kabel USB
Pasek do montażu fotopułapki
Więcej informacji
Producent Tetrao
Matryca 36Mpx
Kąt widzenia 110°
Czas ekspozycji Auto
Balans bieli Auto
Rozdzielczość zdjęć 3 / 5 / 8 / 10 / 12 / 24 / 36 Mpx
Format zdjęć JPG
Nagrywanie filmów Tak
Format video WVGA (800x480) | HD (720p) | FULL HD (1080p)| 2K
Moduł GSM Tak
Obustronna komunikacja Tak (aplikacja Tetrao Spromise)
Wyświetlacz Kolorowy LCD 2"
Informacje umieszczone w zdjęciach/nagraniu Data | Godzina | Temperatura | Stan baterii
Dodatkowe funkcje Fotografia seryjna (1-10 zdjęć)
Wbudowana lampa IR Tak
Częstotliwość IR 920nm
Zasięg oświetlenia IR do 18m
System czujników ruchu 3-strefowy
Zasięg czujników PIR do 25m
Regulowana czułość sensorów 3 poziomy
Regulowany czas uśpienia czujników Tak
Czas aktywacji po wykryciu ruchu do 0,4 s
Nośnik danych Wymienne karty SD do 32Gb
Zasilanie (w zestawie) Brak
Zasilanie dodatkowe (brak w zestawie) 6 x AA | 12 x AA | Akumulatory typu NiMH | Zasilacz 12V z zewnętrznego źródła
Czas pracy Zależny od ilości baterii
Sygnalizacja niskiego napięcia Tak
Złącza dodatkowe Złącze zasilacza zewnętrznego
Dodatkowe funkcje Wbudowany lokalizator GPS | Montaż na statyw 1/4" - 20
Temperatura pracy -30°C ~ +50°C
Dopuszczalna wilgotność 5% - 95%
Wymiary 142 x 106,5 x 85 mm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto