Generator rozgłoszeniowy dla niewidzialnego ogrodzenia d-fence (101/1001)

418,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Generator rozgłoszeniowy dla niewidzialnego ogrodzenia d-fence (101/1001)

Odzielny generator (nadajnik) elektronicznego niewidocznego ogrodzenia dedykowany do zestawu d-fence 101/1001. Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie d-fence od firmy DogTrace to skuteczny i sprawdzony sposób na nauczenie psa respektowania wyznaczonych granic w obrębie, których może swobodnie się poruszać. Elektroniczne ogrodzenie szybko i skutecznie pomoże w wyznaczeniu niewidzialnej granicy w obrębie, której pupil będzie mógł się swobodnie poruszać.

Dogtrace to linia produktów czeskiego potentata zajmującego się produkcją elektronicznych produktów szkoleniowych dla psów. Firma od 2004 roku zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych produktów na rynek całego świata stając się tym samym jedną z wiodących na świecie firm na tym rynku. W bogatej ofercie serii Dogtrace odnaleźć można takie produkty jak: lokalizatory GPS, obroże przeciw szczekaniu, obroże szkoleniowe, elektroniczne ogrodzenia czy wyrzutnie piłek stanowiących świetne źródło zdrowej aktywności dla naszych pupili.


Niewidzialne elektroniczne ogrodzenie d-fence od firmy DogTrace to skuteczny i sprawdzony sposób na nauczenie psa respektowania wyznaczonych granic w obrębie, których może swobodnie się poruszać. Każdy właściciel psa chciałby dla niego jak najlepiej, dotyczy to również zapewnienia bezpieczeństwa. Elektroniczne ogrodzenie szybko i skutecznie pomoże w wyznaczeniu niewidzialnej granicy w obrębie, której pupil będzie mógł się swobodnie poruszać. Dzięki elektronicznemu ogrodzeniu dla psa, właściciele zwierząt mogą być spokojni o bezpieczeństwo swojego pupila oraz zapobiec niechcianym zdarzeniom jak ucieczka z posesji czy zderzenia z samochodami.


Dzięki elektronicznemu niewidzialnemu ogrodzeniu Twój pies bardzo szybko nauczy się szanować granice wyznaczonej przestrzeni

swobodnie poruszając się tylko w miejscach, gdzie nie ma zagrożenia.Sposób działania i montaż są bardzo proste, co gwarantuje łatwą obsługę i bezproblemowe działanie. Elektroniczne niewidzialne ogrodzenie d-fence składa się z generatora (nadajnika), odbiornika (obroży) oraz anteny, której rolę w tym przypadku odgrywa izolowany przewód o odpowiednim przekroju. System działania elektronicznego ogrodzenia wydziela dwie niezależne strefy tj. ostrzegawczą i korekcyjną, których to szerokość można dowolnie konfigurować. Siła impulsu korekcyjnego również podlega dowolnej konfiguracji w zależności od zachowania i temperamentu psa. Nadajnik generuje niskonapięciowy sygnał na przewód, którym to należy wyznaczyć granice terenu, na której pies może się swobodnie poruszać. Obroża z odbiornikiem odbiera wspomniany sygnał rozsyłany przez przewód i w sytuacji nadmiernego zbliżenia się do wyznaczonej strefy w pierwszej kolejności pojawi się przerywany sygnał dźwiękowy (ostrzegawczy). Jeżeli pies nie zareaguje właściwie na wspomniany dźwięk i nadto zbliży się do wyznaczonej granicy jednocześnie zostanie wyemitowany sygnał dźwiękowy oraz impuls korygujący.


Jednoczesne połączeniu sygnału dźwiękowego oraz impulsu korygującego powoduje utrwalenie w pamięci psa dźwięku z nieprzyjemną sytuacji stymulacji. Po jakimś czasie można stopniowo zmniejszać siłę impulsu korygującego, aż do jego całkowitego wyłączenia, pozostawiając jedynie emitowany sygnał dźwiękowy. Czas potrzebny do osiągnięcia tego etapu jest jednak indywidualny dla każdego psa i w głównej mierze zależy od temperamentu oraz „pracy” z psem.Liczba psów zsynchronizowanych z jednym systemem elektronicznego ogrodzenia jest nieograniczona.
Jeżeli posiadasz kilka psów to wystarczy, że zakupisz dodatkową obroże z odbiornikami.


Na tej aukcji oferujemy odzielny generator (nadajnik) elektronicznego niewidzialnego ogrodzenia  dedykowany do modeli d-fence 101/1001


Warunkiem prawidłowego działania elektronicznego ogrodzenia jest dobór przewodu o odpowiednim przekroju w zależności od długości całej instalaci:

do 400m - 0,75mm2
400m - 600m - 1mm2
600m - 900m - 1,5mm2
900m - 1200m - 2,5mm2

 
Jak prawidłowo zamontować niewidzialne ogrodzenie dowiesz się  z naszego artykułu w całości poświęconego temu tematowi.


Kliknij tutaj...


W zestawie otrzymujemy:

Generator
Instrukcję obsługi
Kartę gwarancyjną


UWAGA !!!

ZASILACZ NIE JEST CZĘŚCIĄ PREZENTOWANEGO ZESTAWU

Więcej informacji
Producent DogTrace
Pasmo ostrzeżenia Płynna regulacja w przedziale 0,4 - 5m
Pasmo korekcji Płynna regulacja w przedziale 0,3 - 1,5m
Rodzaj przewodu Niskoimpedancyjna w izolacji od 0,75 do 2,5 mm2 , długość maks. 1200 metrów
Obszar grodzenia Max 9 ha
Zasilanie nadajnika Zasilacz 230V / 50Hz, 15V / 100mA
Wymiary nadajnika 152 x 119 x 42mm
Dedykowane dla Wszystkich ras psów
Siła stymulacji Regulowana w 8 poziomach
Gwarancja 36 miesięcy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto