Książka "Wycena trofeów łowieckich" CIC Dariusz Zalewski - AFW Mazury

105,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Książka "Wycena trofeów łowieckich" CIC Dariusz Zalewski - AFW Mazury

Książka "Wycena trofeów łowieckich" pomoże każdemu myśliwemu nauczyć się stosowania metody pomiaru CIC. Autor wypowiada się w niej o swoich doświadczeniach opartych na wieloletnich badaniach w tej płaszczyźnie. Bardzo pomocne są fotografie zwierząt i trofeów zawarte w tym wydaniu. 

Autorem książki jest Dariusz Zalewski - absolwent Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, doktor habilitowany nauk leśnych, obecnie adiunkt w katedrze Hodowli zwierząt Futerkowych i Łowiectwa na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Członek komisji wyceny trofeów łowieckich CIC na wystawach w kraju i zagranicą.

Książka "Wycena trofeów łowieckich" pomoże każdemu myśliwemu nauczyć się stosowania metody pomiaru CIC. Przepiękne wydanie w twardej okładce zawiera szczegółowo opisane ilustracje, jak krok po kroku wytyczyć  elementy pomiarowe a  dodatkowe schematy, tabele porównań oraz przykładowe karty wyceny ułatwią  Państwu wypełnianie formalności z tym związanych. Oprócz tego autor wypowiada się w niej o swoich doświadczeniach opartych na wieloletnich badaniach w tej płaszczyźnie. Bardzo pomocne są fotografie zwierząt i trofeów zawarte w tym wydaniu.

Produkt przeznaczony dla osób zajmujących się łowiectwem hobbystycznie jak i profesjonalnie.

Książka

Więcej informacji
Producent AFW Mazury
Autor Dariusz Zalewski
Format 29 x 21 cm
Liczba stron 148
Oprawa Twarda
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto