Ładowarka mikroprocesorowa LiPo, LiIon, LiFe i NiCd, NiMH, PB, LiHV ASG A680 Multi Charger

269,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Ładowarka mikroprocesorowa LiPo, LiIon, LiFe, NiCd, NiMH, PB, LiHV ASG A680 Multi Charger

Wysokiej jakości ładowarka mikroprocesorowa firmy Action Sport Game do baterii LiPo, LiIon, LiFe i NiCd, NiMH, PB, LiHV jest podstawą do pracy naszej baterii w replice ASG. Intuicyjny model o napięciach od 0,1A do 8A.

Wysokiej jakości ładowarka mikroprocesorowa z balansem firmy ACTION SPORT GAMES zagwarantuje nam równomierne ładowanie ogniw co przełoży się na ich moc i żywotność.

Przeznaczona do baterii:

LiHV,

- Litowo - jonowych,

- Litowo - polimerowych,

- Niklowo - kadmowy,

- Kwasowo - ołowiowy,

- Litowo - żelazowo - fosforanowe,

Niklowo - metalowo - wodorkowy.

 

Tym intuicyjnym modelem naładujemy wszystkie ogniwa i ich pakiety napięciami od 0,1A do 8A zależnie od pojemności akumulatora

Funkcja AUTO dobiera samoczynnie optymalne ustawienia podczas ładowania i rozładowywania akumulatora. Dodatkowo ładowarkę wyposażono w miernik pozwalający określić parametry akumulatora oraz system bezpieczeństwa, chroniący baterię przed nadmiernym naładowaniem.

A680 wyposażony jest w zabezpieczenie przed zwarciem i odrotną polaryzacją, która natychmiastowo zakończy proces ładowania w przypadku wykrycia problemu. 

Ta ładowarka może być wykorzystywana również jako zasilacz o mocy maksymalnej wynoszącej 80W. Wydajny system chłodzenia pasywnego oparty o aluminiowwy radiator i aktywnego o wentylator osiągający do 8000 RPM zapewniając utrzymanie odpowiednich temperatur w czasie pracy.

Ekran LCD z podświetleniem zwiększy wygodę obsługi urządzenia. Urządzenie posiada wbudowane 10 programów ładowania i rozładowywania co w dużym stopniu ułatwi przygotowanie akumulatorów do dalszego używania.

 

W zestawie otrzymujemy:

- ładowarka,

- kabel zasilający,

- kable ładowania z wtyczką mini Tamiya oraz T-Connect/Deans,

- adapter XH do balansera oraz kabel.

Więcej informacji
Producent Action Sport Games
Napięcie 100 - 240V
Maksymalny prąd ładowania 8 A
Sygnalizacja ładowania Ekran LCD
Waga 550 g
Wymiary dna 140 x 115 x 60 mm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto