Latarka Olight PL-MINI 2 VALKYRIE COOL WHITE - 600 lumenów

386,60 zł
Czas dostawy: 48h

LATARKA OLIGHT® PL-MINI 2 VALKYRIE COOL WHITE

Latarka, która idealnie przyświetli Ci cel. Przy tym PL-MINI 2 VALKYRIE COOL WHITE posiada regulację na szynach mocowanych do broni, a dzięki swojemu włącznikowi można ją łatwo i jednoręcznie obsługiwać.

Latarka OLIGHT® PL-MINI 2 VALKYRIE to niezwykle mocna taktyczna latarka, która została wyposażona w nowoczesną diodę Cree XP-L HD Cool White o sile 600 lumenów. W komplecie znajduje się wydajny akumulator Li-Po o pojemności 260 mAh. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Latarka PL-MINI 2 VALKYRIE posiada zaawansowaną elektronikę sterującą poborem prądu. Dzięki temu udogodnieniu latarka potrafi świecić ciągłym światłem, aż do całkowitego rozładowania akumulatora. Również dodatkowo latarka posiada ochronę przed przegrzaniem się diody, która świeci z mocą 600 lumenów. Gdy osiągnie zbyt wysoką temperaturę system zmniejsza natężenie prądu do 60 lumenów. Po wyłączeniu latarki i jej ostygnięciu można jej z powrotem używać z największą mocą.

Model Valkyrie 2 wyposażono w szynę montażową z możliwością regulacji i dopasowania do większości modeli pistoletów z szyną akcesoryjną w standardzie 22 mm (weaver/ picatinny/ MIL-STD-1913). System stalowych zacisków pozwala na szybkie zamocowanie latarki na broni.

Z boku latarki znajduje się dioda informująca o wyładowaniu akumulatora, jeżeli wydajność akumulatora spada poniżej 10% dioda zaczyna świecić na czerwono.

Latarkę PL-MINI 2 VALKYRIE można włączyć za pomocą wygodnego, dwustronnego włącznika umieszczonego w tylnej części dzięki czemu z łatwością mogą z niego kożystać zarówno prawo jak i leworęczni.

W zestawie kabel ładujący USB z magnetyczną końcówką.

Istotne dane :

   600 lumenów    
     STRUMIENIA ŚWIETLNEGO

 

   1 godzinę
     ŻYWOTNOŚCI

 

   100 metrów
     ZASIĘGU

Więcej informacji
Producent Olight
Zasięg 100 m
Ilość lumenów 600 lm
Zasilanie Wbudowany akumulator Li-Po 260 mAh
Powtórne ładowanie Tak
Obudowa Aluminium lotnicze
Długość 52,5 mm
Waga 73 g
Dioda Cree XP-L HD Cool White
Wodoodporność IPX6
Czas świecenia maks 1 godz
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto