Latarka z celownikiem laserowym OLIGHT BALDR IR - 1350 lumenów

699,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

LATARKA OLIGHT® BALDR IR

Latarka, która idealnie przyświetli Ci cel. Przy tym BALDR IR posiada regulację na szynach mocowanych do broni, a dzięki swojemu włącznikowi można ją łatwo i jednoręcznie obsługiwać.

Latarka OLIGHT® BALDR IR to niezwykle mocna taktyczna latarka, która została wyposażona w nowoczesną diodę Neutral White o sile 1350 lumenów oraz w zielony laser o mocy <0.78mW ułatwia szybkie namierzenie celu bez konieczności zgrywania muszki ze szczerbinką. W komplecie znajdują się dwie wydajne baterie CR123A.

 

Celownik laserowy emituje bezpieczną dla wzroku wiązkę światła podczerwonego (widzialną wyłącznie w urządzeniach noktowizyjnych) o mocy <0.78mW (850 nm).

 

Latarka BALDR IR posiada zaawansowaną elektronikę sterującą poborem prądu. Dzięki temu udogodnieniu latarka potrafi świecić ciągłym światłem, aż do całkowitego rozładowania akumulatora. Również dodatkowo latarka posiada ochronę przed przegrzaniem się diody, która świeci z mocą 1350 lumenów. Gdy osiągnie zbyt wysoką temperaturę system zmniejsza natężenie prądu do 500 lumenów po 60 sekundach. Po wyłączeniu latarki i jej ostygnięciu można jej z powrotem używać z największą mocą.

 

Model BLADOR IR wyposażono w szynę montażową z możliwością regulacji i dopasowania do większości modeli pistoletów z szyną akcesoryjną w standardzie 22 mm (weaver/ picatinny/ MIL-STD-1913). System stalowych zacisków pozwala na szybkie zamocowanie latarki na broni.

 

Latarkę BALDR IR można włączyć za pomocą wygodnego, dwustronnego włącznika umieszczonego w tylnej części dzięki czemu z łatwością mogą z niego kożystać zarówno prawo jak i leworęczni, a także bezproblemowo ją włączymy lub zmienimy tryby świecenia dzięki przełącznikowi z tyłu.

 

Tryby pracy/czas świecenia (2 x bateria Cr123A z zestawu):

- 1350 - 500 - 300 lumenów / 1 min + 78 min + 20 min,

- 300 lumenów / 4 h,

- laser IR / 80 h,

- stroboskop.

 

Istotne dane :

   1350 lumenów    
     STRUMIENIA ŚWIETLNEGO

 

   4 godziny
     ŻYWOTNOŚCI

 

   260 metrów
     ZASIĘGU

Więcej informacji
Producent Olight
Zasięg 260 m
Ilość lumenów 1350 lm
Zasilanie 2 x Baterie CR123A
Powtórne ładowanie Nie
Obudowa Aluminium
Długość 84 mm
Waga z bateriami 129 g
Dioda Neutral White
Wodoodporność IPX4
Czas świecenia min 1 min
Czas świecenia maks 4 godz
Gwarancja 5 lat
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!