Lokalizator GPS dla kotów TRACTIVE GPS CAT 4 - Ciemnoniebieski

229,00 zł
Czas dostawy: 5 - 7 dni

Lokalizator GPS dla kotów TRACTIVE GPS CAT 4 - Ciemnoniebieski

Wodoszczelne urządzenie do lokalizacji lub śledzenia aktywności kota. Dodatkowymi udogodnieniami są wirtualne ogrodzenie (powiadomi Cię, kiedy kot przekroczył wyznaczony teren) i ulepszona łączność. Do używania lokalizatora nie potrzebna jest żadna karta SIM.

Najnowszy lokalizator GPS firmy TRACTIVE pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego czworonoga. Lokalizator działa w ponad 175 krajach na świecie i łączy się z najlepszą dostępną siecią komórkową dostarczając dokładne dane o lokalizacji twojego zwierzaka. Pozycję psa możesz obserwować z każdego miejsca na świecie z kilku urządzeń w tym samym czasie!
Tractive GPS CAT 4 - Funkcja GPS LIVE TrackingUrządzenie bezproblemowo łączy się z aplikacją w smartfonie (iOS i Android), w której między innymi możesz ustawiać bezpieczne i zakazane strefy.


Jeśli kot którąś z nich opuści lub do niej powróci natychmiastowo otrzymasz alert.


Lokalizator nie tylko przesyła informacje gdzie znajduje się czworonóg ale i monitoruje jego sen.


Dzięki aplikacji z mapą możesz poznać ulubione miejsca Twojego czworonoga.Lekkość i wymiary to bezkompromisowo największe zalety
tego sprzętu. Noszenie lokalizatora przez kota na obroży nie jest uciążliwe. Poprzez odpowiednio umieszczony przycisk zwierzak nie wyłączy przypadkowo zasilania. Uniwersalny uchwyt pozwoli na pewne mocowanie do większości obroży i szelek dla kotów o szerokości do 2,8 cm.


Urządzenie jest łatwe do odszukania w przypadku upuszczenia w miejscu, gdzie trudno go zauważyć, np. w lesie. Lokalizator posiada zdalnie sterowaną, wbudwaną lampkę i głośnik.

Tractive GPS CAT 4 - Twój kot zawsze pod kontrolą
Tractive GPS CAT 4 - Funkcja GPS LIVE TrackingKarta SIM w lokalizatorze
 umożliwia nawiązywanie połączeń z sieciami na całym świecie, co pozwala cieszyć się nieograniczonym zasięgiem w ponad 175 krajach.


Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów — wszelkie opłaty za łączność komórkową pokrywa abonament wykupiony dla Twojego futrzanego przyjaciela.


W zestawie:

  • Lokalizator GPS,
  • Kabel ładowania,
  • Gumowy klips.Zalety lolalizatora TRACTIVE GPS CAT 4:

Tractive GPD CAT 4 - Wirtualna strefa Tractive GPS CAT 4 - LIVE Tracking TRACTIVE GPS CAT 4 - Historia pozycji Tractive GPS CAT 4 - Monitorowanie aktywności
Wirtualna strefa LIVE Tracking Historia pozycji Monitorowanie aktywności
Otrzymuj alerty, kiedy kot opuści bezpieczną strefę lub znajdzie się zbyt blisko niebezpiecznego obszaru. Śledź każdy krok Twojego kota, włączając tryb LIVE z aktualizacją co 2–3 sekundy. Sprawdź, gdzie bywał Twój kot i odkryj jego ulubione miejsca. Namierzaj pozycję kota na krótki dystans — bez względu na to, czy znajduje się w pokoju obok, czy w ogrodzie sąsiada. Im bliżej zwierzęcia się znajdziesz, tym więcej kół na ekranie się wypełni.
Tractive GPS DOG 4 - Basic Tractive GPS CAT 4 - Premium

Więcej informacji
Producent Tractive
Waga 35 g
Wymiary 1,73 x 7,15 x 2,8 cm
Liczba kotów 1
Zasięg Według sygnału
Funkcje GPS | Wirtualne ogrodzenie | Światło
Sygnał GPS GSM
Obsługa urządzenia Przez aplikację
Wyświetlanie Mapa w aplikacji na smartfonie
Wodoodporność Wodoszczelny
Wytrzymałość odbiornika od 1 do 5 dni
Zasilanie Wbudowany akumulator
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto