Monokular termowizyjny GUIDE TRACK IR 25MM

6 390,00 zł
Czas dostawy: 48h

Monokular termowizyjny GUIDE TRACK IR 25MM

Monokuolar z najnowszej serii termowizorów firmy Guide, TrackIR zaprojektowano z najlepszych parametrów specjalnie dla wymagających profesjonalistów. Detektor termiczny o rozdzielczości 400x300 oraz ogromny wyświetlacz pozwala dostrzec każdy szczegół.

Monokular termowizyjny GUIDE TrackIR 25mm z dużym wyświetlaczem LCOS 0,4" (wrażenie oglądania ekranu 22" z odległości 1 metra)  został stworzony z myślą o myśliwych wymagających bardzo dobrej jakości obrazu. Poprzez wykorzystanie zaawansowanego technologicznie detektora o rozdzielczości 400x300 uzyskano bardzo wyraźny, pięciokolorowy oraz płynny 50 Hz obraz.

 

Urządzenie posiada płynne powiększenie od 1.7 do 6.8x. Ponadto termowizor posiada możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów, które przechowywane są w 16GB wbudowanej karcie pamięci. Jest również dostępna opcja transmitowania na żywo na telefon dzięki aplikacji TrackIR. Funkcja stand-by pozwala na uruchomienie urządzenia w czasie poniżej 1 sekundy.

 

Monokular posiada 5 palet kolorystycznych oraz możliwość wyboru pomiędzy 3 wariantami scenerii co sprawia iż dopasowują się one do każdych warunków obserwacji. Jedną z wielu opcji w tym aparacie jest obraz w obrazie oraz hot-spot tracking pozwalają na jeszcze lepszą detekcję celów. W celu ułatwienia określenia odległości, monokular posiada dalmierz stadiametryczny.

 Film pokazowy naszego kllienta:

Bardzo wydajna wbudowana 6000mAh bateria zapewnia nam a prawdę długi czas użytkowania. Monokular bardzo szybko się ładuje dzięki zamieszczonemu portowi USB typu C. Możliwe jest również podłączenie go do powerbanka, które również świetnie sobie radzą z ładowaniem takich urządzeń. Dodatkowo gniazdo Micro HDMI pozwala na montaż zewnętrznych wyświetlaczy, a przygotowane gniazdo pod szynę picatinny oraz gniazdo na statyw umożliwiają podpięcie dodatkowych akcesoriów.

 

Monokular jest bardzo łatwy i cichy w użytkowaniu, a do tego bezpieczny. Odporny na upadki nawet z 1 metra!

Więcej informacji
Producent Guide
Detektor 400 x 300px, 17μm
Ogniskowa obiektywu 25mm / F1.1
Kąt widzenia 15.4 ° x 11,6 °
Liniowe pole widzenia na 1000m Brak danych
Zoom optyczny 1,7x
Zoom cyfrowy x2 i x4
PIP (obraz w obrazie) Tak
Rozdzielczość okularu 1280 x 960 px
Odświeżanie obrazu 50Hz
Profile balistyczne Nie dotyczy
E-kompas Nie
Żyroskop Nie
Tryb hibernacji Tak
Dalmierz Tak (stadiametryczny)
WIFI Tak
Wejście wideo Tak
Robienie zdjęć Tak
Nagrywanie filmów Tak
Detekcja obiektu wielkości człowieka 700m
Detekcja obiektu wielkości samochodu 1700m
Źródło zasilania Wbudowany akumulator
Żywotność baterii ≥ 5h
Wymiary (mm) 192 × 65 × 71mm
Waga 470g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto