Montaż niski iluminatora z regulacją w osi x/y
Montaż niski iluminatora z regulacją w osi x/y
Długo wyczekiwany niski montaż iluminatora z regulacją w osi x/y umożliwiający nie tylko pewne i stabilne osadzenie dodatkowego akcesorium na broni, lunecie, celowniku noktowizyjnym ale przede wszystkim jego kalibrację w osiach X/Y.
Wysokiej jakości niski, regulowany uchwyt do iluminatora o średnicy 1” na szynę weaver/picantinny. Wyprodukowany z aluminium lotniczego, posiada zacisk mocujący iluminator.
Montaż idealnie pasuje na fabryczną szynę celownika Pard008, nowej odsłony nasadki NV007s oraz wszelkich innych noktowizorów wyposażonych w szyne montażową weaver/picantinny. Wyjątkowo szybki i łatwy w montażu. Nie ma potrzeby używania dodatkowych narzędzi w celu montażu na szynie. W komplecie znajduje się imbusowy klucz do przykręcenia uchwytu do iluminatora. Znacznie niższa niż dotychczas wysokość uchwytu znacznie zmniejsza gabaryty i wage całego sprzętu czyniąc go bardziej przyjaznym w uzytkowaniu. Bez problemu zamontujemy taki iluminator na broni, noktowizorze czy wiatrówce.
Parametry techniczne produktu:
Kompatybilność |
Pard NV-008P Pard NV-008P LRF Pard NV007S |
Szyna | celownika Pard008 picatinny/weaver |
Tubus | 1 cal (25,4 mm) |
Materiał | Aluminium Tworzywo |
Producent | 4wild |
---|---|
Materiał | Aluminium |
Zastosowanie | Tubus średnicy 25,4mm / 1" |
Dedykowane do | Szyna Picatinny / Weaver |
Funkcje dodatkowe | Stabilna regulacja osi X/Y z wykorzystaniem pokręteł. Dedykowany do iluminatorów i latarek |