NOWOŚĆ!! Nakładka noktowizyjna PARD NV-007V 12mm 850nm Duża moc

Już od 1 999,00 zł

NOWOŚĆ!! Nakładka noktowizyjna PARD NV-007V 12mm 850nm Duża moc

Najnowsza propozycja nosadki noktowizyjnej firmy Pard, którą poprawiono o szzereg zmian z wykorzystaniem opini uzytkowników. Zastosowanie znanej z wcześniejszego modelu obudowy umożliwia zastosowanie w praktycznie każdym modelu broni. Dodatkowono model wykonano w dwóch rozmiarach obiektywu 12mm i 16mm.

Gdy już każdy sądził iż w dziedzinie nasadek noktowizyjnych powiedziano już wszystko firma Pard po raz kolejny zaskakuje swoich wielbicieli. Poznaj najnowsze dzieło, znanej już każdemu myśliwemu, nasadki noktowizyjnej Pard. Model  NV-007V 850 nm to kolejna już z serii lubianych na całym świecie nasadek powstałych jako odpowiedź na opinie użytkowników. Udoskonalony model przedewszystim daje nam możliwość wyboru iluminatora pomiędzy 850 i 940nm. Rozwiązanie znane z innych produktów tej firmy. świetne parametry, poprawiona jakość obrazu, zredukowana waga oraz wymiary czy całkowicie ciche przyciski. To tylko kilka z grupy wprowadzonych modyfikacji do nowego modelu nasadki firmy PARD.

 

 

 

 

 

Pard NV-007V to kolejna propozycja świetnie znanej serii nasadek noktowizyjnych marki PARD. Oprócz docenianych parametrów jak niska waga wynosząca zaledwie 300g, niewielkie wymiary umożliwiające zamontowanie bez konieczności modyfikacji położenia lunety czy uniwersalność w łowisku wprowadzono również kilka udogodnień.

 

 

Zastosowanie w konstrukcji, znanej z wcześniejszego modelu NV-007A, obudowy sprawiło iż model sprawdzi się również znakomicie w jednostkach broni gdzie zamek znacznie podchodzi do góry w trakcie repetowania.

 

 

Nie daj się jednak zwieść niewielkim rozmiarom nasadki. Pomimo małych gabarytów model NV-007V naszpikowano innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami. Przy projektowaniu nowego modelu nie zapomniano tym razem również o użytkownikach lunet ze stałym powiększeniem. W urządzeniu zastosowano dwa rozmiary obiektywów tj. 12mm oraz 16mm. Prezentowany na tej aukcji model z obiektywem 12mm świetnie sprawdzi się w lunetach o powiększeniu stałym.

 

 

 

 

Model PARD NV-007V to odmiana kamery noktowizyjnej przeznaczonej do montaży na lunecie. Posiada funkcje rejestracji filmów oraz zdjęć na karcie pamięci microSD do 32GB oraz możliwość transmisji obrazu poprzez WIFI. Dzięki niewielkim rozmiarom z powodzeniem sprawdzi się również jako świetny monokular noktowizyjny do klasycznej obserwacji z ręki. Nasadkę wyposażono również w złącze typu USB-C.

 

Daleki zasięg obserwacji nasadki noktowizyjnej PARD NV-007V

 

Bardzo dobre osiągi monokularu noktowizyjnego PARD NV-007V w wersji 850nm to zasługa zastosowania wydajnego iluminatora podczerwieni 850nm wyposażonego w 3-stopniową regulację wiązki iluminatora oraz płynną regulację poziomu podświetlenia. Użytkowanie noktowizora w najmocniejszym trybie podczerwieni IR3 umożliwia wyraźną obserwację celu, w całkowitej ciemności, nawet na dystansie 400 metrów!

 

Warto wspomnieć również o funkcji wskaźnika laserowego, niezwykle przydatnej w chwili gdy znajdujemy się niedaleko celu i bezpośrednie celowanie przez nasadkę jest trudne bądź niemożliwe. Możliwość oddania strzału z biodra z wykorzystaniem wskaźnika laserowego daje nam 100% pewność gdzie zostanie ulokowana kula.

 

 

 

  • Duże powiększenie

Nasadka noktowizyjna posiada 1,2-krotne powiększenie optyczne oraz 3,5-krotny zoom cyfrowy, co w sumie daje możliwość prawie 4-krotnego maksymalnego powiększenie obrazu. W połączeniu z dalekim zasięgiem obserwacji daje to bardzo duże możliwości śledzenia celu

  • Rejestracja zdjęć / wideo

Urządzenie posiada możliwość rejestracji obrazu na nagraniach o rozdzielczości 1920 x 1080 i 30 FPS wraz z dźwiękiem oraz robienia zdjęć rozdzielczości 2592 x 1944 5 Mpix. Kamera rejestruje materiał filmowy, który można łatwo udostępnić współpracownikom, znajomym i rodzinie.

  • Obsługa karty microSD do 32GB

Wbudowane gniazdo microSD umożliwia montaż karty SD (do 32 GB), na którą można zapisać materiały uchwycone kamerą. Moduł WiFi pozwala na bezprzewodowe połączenie urządzenia z aplikacjami na Android lub IOS.

  • Zasilane za pomocą szybko wymiennych ogniw 18650

Urządzenie zasilane jest za pomocą ogniw 18650, takich jak w akumulatorze NCR18650B Panasonic 3400 mAh. Możliwość zasilania poprzez zewnętrzny powerbank przez gniazdo USB daje nam nam możliwość praktycznie nieograniczonego czasu pracy urządzenia.


W zestawie otrzymujemy:

Noktowizyjna nakładka PARD NV-007V 12 mm 850 nm
Pokrowiec
Instrukcja obsługi w języku polskim
Karta gwarancyjna wraz z hologramem
Pierścień montażowy
Dodatkowe oringi oraz klucz imbusowy
Osłona obiektywu
Kabel USB
Więcej informacji
Producent PARD
Technologia wykonania Cyfrowa
Rozdzielczość sensora [px] brak danych
Średnica soczewki obiektywu [mm] 12
Zoom optyczny [x] 1,2
Zoom cyfrowy [x] 3,5
Powiększenie maksymalne [x] 4
Typ wyświetlacza OLED SONY
Rozdzielczość wyświetlacza [px] 1024 x 768
Kolorystyka obrazu tryb nocny czarno - biały, tryb dzienny kolorowy
Czas włączenia [s] 2
Odporność na energię odrzutu pocisku 6000 J
Iluminator w zestawie Tak (wbudowany)
Częstotliwość iluminatora [nm] 850
Moc iluminatora [W] 5
Wodoszczelność IPX4
Rodzaj montażu dedykowany do wybory (w zestawie)
Rodzaj pamięci karta microSD do 32 GB
Typ siatki celowniczej nie dotyczy
E-kompas Nie
Żyroskop Nie
PIP (obraz w obrazie) Nie
Tryb hibernacji Tak
Dalmierz Nie
WIFI Tak
Robienie zdjęć Tak
Nagrywanie filmów Tak
Rozdzielczość zdjęć [px] 2592 x 1944
Rozdzielczość wideo [px] 1920 x 1080
Zasięg obserwacji [m] +/- 400
Zasilanie wymienny akumulator Li-ion 18650
Żywotność baterii [H] do 8
Wymiary (mm) 135 x 100 x 56
Waga [g] 268
Długość całkowita [mm] 135
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto