Nóż HONEY BADGER HOOK Large Black

164,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Nóż Honey Badger Hook Large Black

Nóż Honey Badger Hook Large Black to znakomity, wytrzymały nóż składany o nylonowej rękojeści i ostrzu ze stali nierdzewnej. Dodatkowo zastosowano w nim system z ostrzem typu Skinner.

Ten lekki i smukły nóż został ergonomicznie dopasowany do dłoni. Zapewnia wielofunkcyjnypewny oraz bezpieczny chwyt nie narażając przy tym użytkownika na niebezpieczeństwo. Czarna, nylonowa rękojeść FRN została wzmocniona włóknem. Zastosowano wzór plastra miodu, aby nóż był odporny na poślizg nawet, gdy jest mokry.

 

Dodatkowo na grzbiecie klingi został zastosowany system z ostrzem typu Skinner do cięcia skóry, który przyda nam się podczas skórowania tuszy.

 

Ostrze wykonane z chińskiej stali nierdzewnej 8Cr13MoV. Dzięki wysokiej jakości domieszkom molibdenu (Mo), wanadu (V) i nikilu (Ni) klinga jest hartowana na mocną stal, odporną na zużycie. Twarda krawędź tnąca agresywnie ćwiartuje wszystko co napotka na swojej drodze.

Klinga posiada również duży otwór na kciuk pomocny w otwieraniu i zamykaniu. Zarówno głownia jak i uchwyt zawierają podcięcie, aby palce nie zsunęły się nam z rękojeści. Dodatkowo za krawędzią tnącą zastosowano podcięcia dla lepszego trzymania noża. 

Więcej informacji
Producent Honey Badger
Długość całkowita 20,8 cm
Długość klingi 9,2 cm
Stal klingi Nierdzewna 8Cr13MoV
Twardość klingi 58 - 59 HRC
Rękojeść Nylon | Włókno szklane
Pochwa Brak
Blokada Linerlock
Waga 110g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto