Ochronniki słuchu aktywne TETRAO - Czarne

235,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Ochronniki słuchu aktywne TETRAO - Czarne

Aktywne ochronniki od znanego w myślistwie producenta TETRAO. Produkt gwarantuje skuteczną ochronę słuchu. Świetnie sprawdzą się nie tylko na strzelnicy ale również w miejscach o wzmożonym hałasie.

Pasywna ochrona słuchu działa na poziomie 25 dB, aktywnie wzmacnia ciche odgłosy poniżej 25 dB. Po przekroczeniu progu 85 dB w ciągu milisekund załącza się ochrona aktywna, która skutecznie tłumi np. huk wystrzału. Słuchawki wykonano z lekkiegosolidnego tworzywa sztucznego. Podcięcia czasz pozwalają na korzystanie z produktu, również z kaskiem lub hełmem na głowie. Elastyczna opaska komfortowo dopasowuje się do kształtu głowy. Wygodę zapewniają również szczelne poduszki otulające uszy.

 

Każda z czasz posiada mikrofon ze wzmacniaczemregulatorem głośności oraz głośnik. Dodatkowy port minijack 3,5 mm pozwala na podłączenie zewnętrznego urządzenia audio, czy komunikatora falowego.

 

Kupując produkty nowoczesnej i profesjonalnej marki TETRAO, wspierasz powrót zagrożonego gatunku Głuszca (Tetrao urogallus) do natury. IBO PL bierze aktywny udział w zwiększaniu populacji tego gatunku na wolności, jednocześnie poprawiając jakość środowiska, w którym żyje.

Więcej informacji
Producent Tetrao
Rodzaj ochrony Aktywna
Poziom odcięcia dźwięków 85 dB
Tłumienie NRR 25 dB
Składany pająk Nie
Wejście audio Tak
Bluetooth Nie
Kolor Czarne
Materiał Tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto