Ostrzałka elektryczna kuchenna WORK SHARP E2-I

290,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Ostrzałka elektryczna kuchenna WORK SHARP E2-I

Profesjonalna ostrzałka elektryczna od WORK SHARP E2-I to lekkie i kompaktowe urządzenie mieszczące się na blacie kuchennym, a po skończonej pracy można schować do szulfady. Do ostrzenia wykorzystywane są elastyczne tarcze ścierne oraz prowadnice kątowe.

Prosta i instynktowna osbługa, a także lekka konstrukcja i kompaktowe rozmiary to bezkompromisowo największe zalety ostrzałki elektrycznej WORK SHARP E2-I.

Urządzenie posiada 3 strefy ostrzenia służące do ostrzenia lewej i prawej strony krawędzi oraz jej polerowania. Wysoką funkcjonalność urządzenia zwiększa opcja ostrzenia nożyczek.

Dzięki zastosowaniu systemu prowadnic ostrzenie noży jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia.

Wystarczy włączyć ostrzałkę i przeciągać ostrze od nasady, aż po czubek po tarczach ostrzących z lewej i prawej strony do określonego przez nas efektu.

Po zakończeniu ostrzenia wstępnego możemy ręcznie wypolerować ostrze, wykorzystując w tym celu środkową szczelinę, w której zastosowano ceramikę o drobnej gradacji. Ostrzałka ceramiczna doskonale sprawdza się także do ostrzenia noży ząbkowanych oraz szybkiego podostrzania.

Ostrzałka pozwala również na ostrzenie nożyczek, w tym celu wystarczy zdemontować przystawkę ceramiczną i włączyć ostrzałkę w trybie mniejszej prędkości.

Więcej informacji
Producent Work Sharp
Typ ostrzałki Elektryczna
Materiał ścierny Elastyczne tarcze ścierne
Gradacja 120
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto