Pistolet wiatrówka RAZORGUN EXCITE 4,5 mm BB's CO2

229,00 zł
Czas dostawy: Zapytaj o dostępność

PISTOLET WIATRÓWKA RAZORGUN EXCITE 4,5 MM BB'S CO2

RAZORGUN EXCITE 4,5 mm jest nowoczesną wiatrówką, zasilaną kapsułami CO2 12 gr, wyposażoną w przyrządy celownicze Tru-glo i szynę akcesoryjną Picatinny (22 mm). W zestawie przydatne akcesoria.

Produkty marki RazorGun cieszą się rosnącą popularnością dzięki dobrej jakości wykonania, przystępnym cenom oraz atrakcyjnnej stylistyce, wzorowanej na znanych modelach broni palnej.

RazorGun Excite jest wiatrówką wzorowaną na włoskim pistolecie Beretta 90 TWO 9 mm. W odróżnieniu od wersji palnej w wiatrówce szkielet oraz zamek wykonano z lekkiego polimeru, odpornego na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia.

 

Główne cechy produktu :

  • Broń zasilana jest kapsułą CO2 12 gr, montowaną w rękojeści, aby umieścić ją na miejscu wystarczy odsunąć polimerową osłonę. Takie rozwiązanie czyni wymianę kapsuły prostą i sprawną,
  • Rękojeść posiada anatomiczne profilowanie oraz antypoślizgowe teksturowanie, co czyni broń ergonomiczną i stabilną w chwycie. W rękojeści zlokalizowany jest również magazynek,
  • Światłowodowe przyrządy celownicze Tru - glo znacząco ułatwiają i przyspieszają oddanie strzału w warunkach niekorzystnego oświetlenia,
  • Szyna Picatinny 22 mm z pewnością ucieszy miłośników akcesoriów strzeleckich, ponieważ umożliwia montaż latarki lub wskaźnika laserowego,
  • Zwiększona wydajność oraz niezawodność wiatrówki wynika z rezygnacji producenta z systemu blow-off, którego zastosowanie wiąże się z ruchomością wielu elementów.

Stalowy śrut BB's 4,46 mm

Śrut po wystrzale z RazorGun Excite osiąga prędkość około 130 m/s.

Kapsuła CO2 12 gr

Jedna markowa kapsuła CO2 w zależności od warunków atmosferycznych i częstotliwości oddawanych strzałów pozwala na oddanie około 60 - 80 wyrzutów śrutu. Należy przy tym pamiętać, że kapsuła po przebiciu nie powinna pozostawać w broni dłużej niż 48 godzin. Po tym czasie należy ją wymienić lub 'wystrzelać'.

Mechanizm spustowy

Mechanizm podwójnego działania DAO (Double Action Only) daje możliwość dynamicznego oddawania strzałów, dzięki czemu wiatrówka doskonale sprawdza się w strzelaniu dynamicznym np. do celów reaktywnych.

Zestaw

Do zestawu z bronią dołączone są okulary ochronne oraz paczka 250 sztuk śrutu BB's.

Więcej informacji
Producent RazorGun
Rodzaj śrutu BB's
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsułka CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania około 60 - 80 śrutów
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 20
Sposób przeładowania śrutu Automatyczny
Prędkość początkowa 130 m/s (426 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Brak
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Replika
Materiał osady Polimer
Kolor osady Czarny
Materiał konstrukcji Polimer
Kolor kontrukcji Czarny
Przyrządy celownicze stałe Światłowodowe Tru-glo
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Ilość szyn montażowych 1
Rodzaj szyny montażowej Picatinny (22 mm)
Bezpiecznik Nie
Długość całkowita 204 mm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto