Pistolet wiatrówka Walther CP88 4,5 mm Diabolo CO2

999,00 zł
Czas dostawy: 48 h

PISTOLET WIATRÓWKA WALTHER CP88 4,5 MM DIABOLO CO2

WALTHER CP88 4,5 mm DIABOLO CO2 jest klasyczną wiatrówką o gwintowanej lufie, przeznaczonej dla śrutu typu DIABOLO. Pistolet wyposażono w antypoślizgowe fakturowanie rękojeści, system wymiany lufy oraz obustronny bezpiecznik zewnętrzny.

 

Wiatrówka WALTHER CP88 jest pistoletem pneumatycznym, będącym wierną repliką niemieckiego WALTHER'a CP88, znanego z wysokiej jakości wykonania oraz celności. Doskonałe spasowanie i wykończenie ciężkiej, metalowej konstrukcji wyposażonej w obustronny bezpiecznik nadaje realizmu i dba o bezpieczeństwo.

Główne cechy produktu :

  • Polimerowe rękojeści o antypoślizgowej fakturze stabilizują broń w chwycie,
  • Klasyczne przyrządy celownicze o stałej nastawie w postaci muchy i szczerbiny przeznaczone są do precyzyjnego strzelania,
  • Odzwierciedlenie pierwowzoru stanowi żebrowany w przedniej i tylnej części zamek,
  • Licencjonowane oznaczenia producenta WALTHER naniesione na konstrukcję stanowią gratkę dla pasjonatów broni i militariów,
  • Dzięki możliwości prostego rozłożenia broni istnieje opcja wymiany lufy na dłuższą - przystosowaną do montażu kompensatora (zestaw nie zawiera długiej lufy oraz kompensatora).

Zasilanie CO2

Wiatrówka zasilana jest kapsułami CO2 12 gr, które nadają wyrzuconemu śrutowi DIABOLO prędkość sięgającą 120 m/s. na dystansie około 20 metrów. Jedna markowa kapsuła w zależności od dynamiki strzelania oraz warunków atmosferycznych pozwala na oddanie około 60 wystrzałów. Należy przy tym pamiętać, że przebity nabój CO2 nie powinien pozostawać w pistolecie dłużej niż 48 godzin - po tym czasie należy go wymienić lub 'wystrzelać'. Montaż oraz wymiana kapsuły są szybkie i proste - należu jedynie zdjąć okładzinę, umieścić nabój w doku i dokręcić go za pomocą śruby dociskowej.

Mechanizm spustowy

Mechanizm spustowy wiatrówki działa w trybie SA (Single Action) / DA (Double Action) o wyczuwalnej pracy. Umożliwia on strzelanie z wykorzystaniem samonapinania lub z uprzednim naciągnięciem kurka.

Magazynek

Magazynek rotacyjny mieszczący 8 śrutów typu DIABOLO, montowany w zamku wiatrówki, która świetnie sprawdzi się w precyzyjnym strzelaniu do tarcz, celów reaktywnych itp.

Więcej informacji
Producent Walther
Rodzaj śrutu Diabolo
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania 80
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 8 sztuk
Sposób przeładowania śrutu SA (Single Action) / DA (Double Action)
Energia początkowa (J) Poniżej 17 J
Prędkość początkowa 120 m/s (394 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Brak
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Replika
Materiał osady Metal
Kolor osady Czarny
Materiał konstrukcji Metal
Kolor kontrukcji Czarny
Przyrządy celownicze stałe Tak (Mucha i Szczerbina)
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Ilość szyn montażowych 0
Bezpiecznik Tak
Rodzaj bezpiecznika Skrzydełkowy
Długość lufy 91
Długość całkowita 180
Waga 1040 g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto