Pistolet wiatrówka WALTHER PPK/S 4,5 mm BB's CO2 BLOW-BACK

445,00 zł
Czas dostawy: Zapytaj o dostępność

PISTOLET WIATRÓWKA WALTHER PPK/S 4,5 MM BB'S CO2 BLOW-BACK

Wierna replika kultowej broni Walther PPK, którą posługiwał się filmowy Agent 007. Zasilana kapsułami CO2 12 gr, przeznaczona dla śrutu BB's 4,46 mm. Wiatrówka charakteryzuje się odzwierciedlonym odrzutem po wystrzale i mechaniką opartą o działanie mechanizmów broni palnej. W całości (poza okładzinami) wykonana z metalu. Rękojeść posiada antypoślizgowe fakturowanie. O bezpieczeństwo dba lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy. Pojemny magazynek, mieszczący 15 śrutów posiada podajnik z blokadą dolnej pozycji. Doskonały wybór dla pasjonatów militariów i broni oraz osób początkujących swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

WALTHER PPK/S kal. 4,5 mm BB's CO2 jest kompaktową wiatrówką o mocnym odrzucie. Pistolet jest wierną repliką legendarnej broni Agenta 007 - WALTHER PPK.

Niczym filmowy agent

Doskonałe spasowanie, odzwierciedlenie i wykończenie konstrukcji, która w całości (poza okładzinami rękojeści) wykonana jest z metalu. Zgodnie z oryginałem pistolet jest niewielkich rozmiarów, posiada płynny mechanizm spustowy oraz lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, dbający o bezpieczeństwo podczas przechowywania lub przenoszenia broni. Wielkość oraz średni ciężar czynią wiatrówkę odpowiednią również dla osób początkujących swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

 

Główne cechy produktu :

  • Polimerowe okładziny o poprzecznym kratowaniu stabilizują broń w dłoni,
  • Wiatrówkę wyposażono w klasyczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu w postaci muchy i szczerbiny,
  • Naniesione na konstrukcji licencjonowane oznaczenia producenta Walther z pewnością ucieszą przede wszystkim pasjonatów broni i militariów.

 

Zasilanie CO2

Pistolet zasilany jest kapsułą CO2 12 gr, którą montuje się pod okładziną rękojeści. Sprężony gaz nadaje śrutom  prędkość do 90 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 15 metrów. Markowa kapsuła CO2 w zależności od temperatury powietrza i dynamiki strzelania pozwala na oddanie około 50 wyrzutów śrutu BB's. Należy przy tym pamiętać, że przebity nabój CO2 nie powinien przebywać w magazynku dłużej niż 48 godzin - po tym czasie należy go wymienić lub 'wystrzelać'. Wymiana kapsuły jest szybka i prosta - należy jedynie zdjąć okładzinę rękojeści, umieścić nabój w doku i dokręcić go za pomocą śruby dociskowej.

System odrzutu BLOW - BACK

Zasilanie CO2 umożliwiło zastosowanie systemu realistycznego odrzutu, który daje wrażenie strzelania z prawdziwej broni palnej. Po wystrzelaniu magazynku zamek pozostaje w tylnej pozycji, co wraz z przeładowaniem i wymianą magazynka jest nawiązaniem do mechaniki broni palnej.

Mechanizm spustowy

Mechanizm wiatrówki działa w trybie SA (Single Action), co oznacza, że przed pierwszym strzałem należy ręcznie napiąć kurek lub przeładować.

Śrut stalowy BB's 4,46 mm

Magazynek wykonany z metalu, wysuwany z rękojeści mieści 20 śrutów BB's 4,46 mm. Ten typ amunicji najlepiej sprawdza się przy strzelaniu rekreacyjnym do tarcz, puszek, butelek czy celów reaktywnych. Śrut stalowy w odróżnieniu od ołowianego jest odporny na odkształcenia, dzięki czemu bez obaw można go ładować do magazynków o większej pojemności. Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, co znacznie ułatwia ładowanie dzięki metodzie grawitacyjnej (bezpośrednio z pojemnika).

 

Więcej informacji
Producent Walther
Rodzaj śrutu BB's
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania Około 50 śrutów
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 15 szt.
Sposób przeładowania śrutu DA (Double Action) / SA (Single Action)
Energia początkowa (J) Poniżej 17 J
Prędkość początkowa 90 m/s (295 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Mały (Poniżej 10J)
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Replika
Materiał osady Metal
Kolor osady Czarny
Materiał konstrukcji Metal
Kolor kontrukcji Czarny
Przyrządy celownicze stałe Tak (Muszka i Szczerbina)
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Ilość szyn montażowych 0
Bezpiecznik Tak
Rodzaj bezpiecznika Zewnętrzny
Długość całkowita 155 mm
Waga 560 g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto