Śpiwór myśliwski ROSED

505,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Śpiwór myśliwski ROSED

Ciepły, w 100% polski produkt, który świetnie sprawdzi się w terenie, dla wędkarzy, na zasiadce i ambonie. Śpiwór może również służyć jako nakrycie. Wypełniony jest silikonowym poliestrem skręcanym termicznie.

Ciepły, w 100% polski produkt, który świetnie sprawdzi się w terenie, dla wędkarzy, na zasiadce i ambonie. Wypełniony jest silikonowym poliestrem skręcanym termicznie.

Materiał jest wielosezonowy i przyda się zarówno w okresie zimowym jak i podczas chłodniejszych nocy podczas całego roku. Można go z łatwością zwinąć i przymocować do pasa lub założyć na ramię.

Śpiwór posiada ciepłą mufę na ręce tej samej grubości co cały śpiwór i zamek boczny, który zagwarantuje wygodne i szybkie wyjście z niego. Produkt zarówno praktyczny jak i dopasowany do potrzeb myśliwych.

W środku w dolnej części do 50 centymetrów do spodu zastosowano obszycie umożliwiające wejście do niego w mokrych czy zaśnieżonych butach.

Materiał produktu w 100% nieszeleszczący, odporny na niskie temperatury, posiada pokrycie nieprzemakalne. Jest lekki (1700g ocieplenia) łatwy do spakowania i przenoszenia (worek posiada wygodny pasek na ramię oraz uchwyt).

Śpiwór po rozpięciu może również służyć jako nakrycie.

Więcej informacji
Producent Rosed
Wymiary 165 x 75 cm
Wysokość po złożeniu 50 cm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto