Spray VACO na kuny do samochodu

18,90 zł
Czas dostawy: 48h

Spray VACO na kuny do samochodu

Jeśli dla Ciebie również uciążliwym problemem są przesiadujące pod maską samochodu kuny lub inne zwierzęta. Środek na kuny od VACO skutecznie zniechęci zwierzynę do przebywania w miejscu zastosowania.

Ochrona roślin - VACO Preparat ekologiczny - VACO Naturalne substancje - VACO
Ochrona roślin Preparat ekologiczny Naturalne substancje

Jeśli dla Ciebie również uciążliwym problemem są przesiadujące pod maską samochodu kuny lub inne zwierzęta. Środek na kuny od VACO skutecznie zniechęci drapieżnika do przebywania w miejscu zastosowania.

Uszkodzone instalacje elektryczne, kable, przewody to częsty problem nie tylko w krajach poza granicą ale również w Polsce. Kuna swoją obecność zdradza strasznym hałasem i odchodami podczas nocnego grasowania. Jak powszechnie wiadomo - ciężko ją wypłoszyć domowymi sposobami. W sytuacjach zagrożenia zwierzę może zaatakować, a nawet pogryźć. Dlatego firma VACO wyprodukowała środek na kuny, lisy, nornice, dziki i krety.

Przed użyciem wstrząsnąć i opryskiwać miejsca, które chcemy zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem zwierząt. Chronioną powierzchnię całkowicie opryskać preparatem. W przypadku gryzienia kabli elektrycznych zaleca się spryskanie kawałka ściereczki (szmatki) i położenie (obwiązanie) jej na kablach. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Środek o długim czasie działania: przy bezdeszczowej pogodzie do 12 tygodni, przy deszczowej pogodzie do 8 tygodni. Skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu, zabezpiecza do 4 metrów kwadratowych powierzchni.

Więcej informacji
Producent VACO
Pojemność 300 ml
Sposób aplikacji Spray
Skład Propan 50% | Butan 50% | Izobutan 50% | Olejek Miętowy 10% | Benzoesan Benzylu
Okres przydatności 3 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto