Termoopakowanie na termos FUNtainer 470ml i mobilny termokubek 500ml

62,70 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Termoopakowanie na termos FUNtainer 470ml i Mobilny termokubek 500 ml

Wykonany z trzywarstwowej tkaniny pokrowiec dedykowany do termosów o wysokości od 21,5 cm do 24 cm i maksymalnej średnicy 7 cm. Chroni termos przed uszkodzeniami mechanicznymi jednocześnie zwiększając czas izolacji termosu.

Termiczne opakowanie chroniące termos przed bezpośrednim uszkodzeniem mechanicznym, jednocześnie znacznie zwiększa izolację termiczną. Praktyczny dodatek, który skutecznie zwiększa właściwości termiczne zachowując jeszcze dłużej napój w odpowiedniej temperaturze. Dedykowany do termosówo wysokości od 21,5 cm do 24 cm i maksymalnej średnicy 7 cm.

 

Do produkcji wykorzystano trzywarstwową tkaninę powstałą z połączenia wytrzymałem na rozerwanie zewnętrznej warstwy nylonu i poliuretanu, środkowego rdzenia z neoprenu zapewniającego odpowiednią izolację termiczną oraz wewnętrznej z poliestru.


 

 

 

Picie z termosu

 

Konstrukcję pokrowca zaprojektowano w taki sposób aby możliwe było picie napoju bez konieczności jego ściągania. Wystarczy rozsunąć zamek błyskawiczny i złożyć górną część.


 

 

Pętelka i pasek

 

Termoopakowanie wyposarzono również w praktyczną pętelkę umożliwiającą swobodne noszenie w reku lub przypięcie do plecaka. Znajdzie się też odpinany pasek do noszenia przez ramię.


Wzmocnione dno

 

Dno termoopakowania wzmocniono w celu dodatkowej ochronu termokubka czy termosu przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie niespodziewanego upadku.


Więcej informacji
Producent Thermos
Wysokość 245mm
Średnica 75mm
Dodatkowe funkcje Izolacja termiczna | ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi
Waga 95g (bez paska 65 g)
Gwarancja 24 miesiące
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto