Trójnóg Primos Trigger Stick Gen II™ Deluxe tall

649,00 zł
Czas dostawy: 48h

Trójnóg Primos Trigger Stick Gen II™ Deluxe tall

Po naciśnięciu spustu pastorału nogi automatycznie dopasują się do powieszchni na której chcemy go postawić. Stabilny, komfortowy, a przede wszystkim lekki co świetnie sprawdzi się w łowisku, czy nawet podczas dłuższej podróży.

Primos Trigger Stick trzeciej generacji to najszybszy i najcichszy pastorał grawitacyjny. Głowica jest wręcz bezszelestana co jest ważne podczas podchodzenia zwierzyny, abyśmy mogli spokojnie położyć broń, dopasować wysokość i celnie oddać strzał.

 

Pastorał posiada na prawdę ergonomiczną głowicę, która jest najszybsza na rynku, bezszelestna oraz ręka nie poci się podczas trzymania rękojeści. Na samym końcu głowicy znajduje się zwieńczenie w kształcie litery "V", aby móc oprzeć broń. Jednakże tą głowicę można w prosty i dość szybki sposób wymienić przy pomocy dołączonego do zestawu klucza imbusowego. Wymienna głowica jest przystosowana do przymocowania do niej aparatówlunetwspornikówlornetek.

 

Chwyt pistoletowy pozwala na dynamiczne dopasowanie wysokości dla wygody użytkownika. Bardzo łatwo można dzięki temu przejść z pozycji stojącej do klęczącej, czy nawet siedzącej dzięki odblokowaniu pierścienia znajdującego się na korpusie, przez co można rozłożyć na prawdę bardzo szeroko nogi naszego pastorału (w porównaniu do poprzedniej generacji).

 

Primos składa się do bardzo kompaktowych rozmiarów, mieści się w samochodzie, a nawet w plecaku.

Więcej informacji
Producent Primos Hunting
Wysokość minimalna 60 cm
Wysokość maksymalna 157 cm
Wymienna głowica Tak
Zakres obrotu głowicy [°] 360
Kolor dominujący Stalowy
Kolor uzupełniający Czarny
Typ szybkozłączek V-Yoke | Do aparatu fotograficznego
Zastosowanie (przeznaczenie) Myślistwo | Outdoor
Symbol dostawcy 65807M
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto