Armytek

Logo ARMYTEK

Wiodący kanadyjski producent latarek przeznaczonych dla myśliwych, wędkarzy, ratowników, strzelców, outdoorowców. Te wybitne latarki są wykorzystywane jednak również w wielu innych kategoriach.

 

 

W naszej kolekcji znaleźć można latarki przeznaczone dla profesjonalistów jak i pasjonatów aktywnego wypoczynku oraz osób, które z racji wykonywanych zawodów obcują z naturą na co dzień.
Kolekcje marki Armytek to pełen asortyment latarek począwszy od multilatarek do kluczy, ręcznych, szperaczy poprzez czołówki, i latarki taktyczne po akcesoria do rowerów, montaże do broni i przełączniki żelowe.

 

 

Ponad milion klientów na całym świecie zaufało firmie Armytek. Wybór produktu marki Armytek to bezkompromisowa jakość, precyzja wykonania oraz najwyższy komfort w użytkowaniu na co dzień i od święta.

Wszystkie latarki wykonane z aluminium lotniczego posiadają gwarancję na 10 lat. Diody i reszta komponentów wykonane zostały w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Prawie wszystkie dostępne modele są odporne na wilgoć i nieumyślne uszkodzenia mechaniczne, czy upadek z wysokości do 50 metrów.

Zobacz jako Siatka Lista

104 produktów

na stronę