Reklamacja

Logo BÓR HUNTER

Sklep myśliwski - militaria BÓR HUNTER Tomasz Choszcz

ul. Rzemieślnicza 2, 83 - 322 Klukowa Huta

NIP: 589 200 01 46

Tel.: 886 771 472 | 726 155 038

E-mail: sklep@borhunter.pl

 

Chcesz zareklamować produkt zakupiony w sklepie BÓR HUNTER? Wystarczy, że będziesz postępował/a według poniższych wytycznych:

1. Wypełnij elektronicznie lub ręcznie FORMULARZ REKLAMACYJNY. Należy w nim szczegółowo opisać charakter wady, zawierając możliwie najwięcej informacji o okolicznościach jej powstania i wykrycia, a w szczególności rodzaj i datę wykrycia nieprawidłowości oraz dane kontaktowe klienta/użytkownika. Wszystkie podane przez Ciebie informację przyspieszą i ułatwią nam przeprowadzenie procesu reklamacyjnego.


2. Gotowy
, wydrukowany i podpisany formularz umieść w paczce wraz z reklamowanym towarem. Dodatkowo, w celu szybszej weryfikacji możesz przesłać nam skan dokumentu potwierdzającego zakup i podpisanego formularza na adres reklamacje@borhunter.pl


3.
Wyślij przesyłkę na adres naszej firmy:

REKLAMACJE - Sklep myśliwski-militaria Bór Hunter Tomasz Choszcz

ul. Rzemieślnicza 2

83-322 Klukowa Huta, Poland

UWAGA:

Aby mogło dojść do porozumienia w sprawie reklamacji należy w odpowiednio zabezpieczonej paczce przesłać cały zestaw reklamowanego produktu, wraz z dokumentem zakupu w postaci kserokopii faktury VAT lub paragonu.

Odpowiedź Właściciela w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany w zgłoszeniu reklamacyjnym adres e-mail Użytkownika lub w inny podany przez Użytkownika sposób.

Po więcej informacji i objaśnienia zawartych wyżej terminów kierujemy na podstronę z regulaminem, §5.