Demar

Wiodący polski producent obuwia dla myśliwych jak i wędkarzy. Firma znajduje się na rynku od 40 lat dbając o najwyższą jakość swoich produktów nawet dla najbardziej wymagających klientów.

 

 

W naszej kolekcji znaleźć można męskie i damskie obuwie myśliwskie i wędkarskie wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które dają gwarancję, iż sprawdzą się w nawet najtrudniejszych warunkach. d
Kolekcja marki Graff to pełen asortyment odzieży począwszy od butów i półbutów po kalosze, wodery oraz spodniobuty zapewniające odpowiednią ochronę przed przemoknięciem, a także izolację cieplną.

 

 

Oprócz myślistwa i wędkarstwa firma DEMAR zajmuje się również konstruowaniem i opracowywaniem nowych wzorów dla Wojska Polskiego. Obecnie regularnie produkuje się kilkaset tysięcy par butów rocznie dla armii krajowej oraz służb mundurowych. Firma DEMAR współpracuje również z innymi państwami, w których również sprzedawane jest obuwie naszej marki. Zdobyte doświadczenie militarne wykorzystywane jest w wytwarzaniu nowoczesnego obuwia najwyższej jakości myślistwie jak i wędkarstwie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
 1. YETTI PRO 2 ŚNIEGOWCE
  YETTI PRO 2 ŚNIEGOWCE
  Już od 332,00 zł
 2. BUTY MYŚLIWSKIE WALKER 2
  BUTY MYŚLIWSKIE WALKER 2
  Już od 275,00 zł
 3. BUTY REST DX
  BUTY REST DX
  Ocena:
  100%
  Już od 265,00 zł
 4. BUTY DEMAR MARCUS
  BUTY DEMAR MARCUS
  Już od 284,00 zł
 5. KALOSZE MYŚLIWSKIE NEW UNIVERSAL
 6. KALOSZE FARMER
  KALOSZE FARMER
  Już od 70,90 zł
 7. TRZEWIKI TREKKINGOWE TREK M6 BW
 8. TRZEWIKI TREKKINGOWE TRAPER 2
 9. TRZEWIKI TREKINGOWE DEFENDER
  TRZEWIKI TREKINGOWE DEFENDER
  Już od 522,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę