Prospektus

Logo PROSPEKTUS
PROSPEKTUS 
to pochodzący z Litwy producent substancji wabiących i odstraszających dzikie zwierzęta, w tym przede wszystkim zwierzynę czarną, płową, lisy i kojoty. O wyjątkowości tych preparatów pośród niezliczonych ilości podobnych atraktantów dostępnych na rynku stanowi ich naturalność, która ma kluczowe znaczenie dla ich wytwórcy. Marka PROSPEKTUS postawiła sobie za cel udowodnienie, że skuteczne wabiki nie muszą powstawać ze sztucznych, syntetycznych mieszanin i dzięki wykorzystaniu naturalnych składników mogą być zgodne ze środowiskiem i wykorzystywać najbardziej znane zwierzętom, atrakcyjne dla nich zapachy.

Za działalnością firmy PROSPEKTUS stoi ponad 30 - letnie doświadczenie myśliwskie oraz niezliczona ilość testów przeprowadzanych na autorskich preparatach. Publikowane zdjęcia z tych testów (widoczne w niektórych produktach), mają stanowić dowód na działanie oferowanych produktów. Marka ręczy za ich skuteczność, opierając swoje słowo o satysfakcję klientów. W ofercie producenta znajdują się również produkty, o zastrzeżonych, skutecznych, indywidualnie opracowanych recepturach, opartych oczywiście o naturalne składniki. 


Wszystkie produkty  PROSPEKTUS spełniają normy zgodności z naturą i posiadają zezwolenia na dystrybucję na terenie Unii Europejskiej.Zobacz jako Siatka Lista

14 produktów

Strona
na stronę