Graff RS-1500

RS-1500 - Graff

Projektując RS-1500, dobierając jej unikalne właściwości, szczególny nacisk położyliśmy na jej specyficzne zalety i jakość. Tkanina jest wytrzymała i odporna na działanie promieni słonecznych. Funkcjonalność i szereg charakterystycznych dla GRAFF-a detali, w modelach odszytych z tkaniny RS-1500, był już konsekwencją ponad 20-letnej marki firmy.

Linia odzieży RS-1500 to wyzwanie, nad którym pracowaliśmy od kilku lat. Efektem jest zestaw odzieży letniej składającej się z czapki z daszkiem, koszuli, kamizelki, spodni i kurtki. Komplet jest niezwykle funkcjonalny, wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań oraz, co istotne sama tkanina RS-1500 zabezpieczona została  apreturą antyinsektową, chroniącą przed ukąszeniami owadów, w tym również przed kleszczami.

Natomiast komplet odzieży zimowej składa się z funkcjonalnej kurtki i uzupełniającej ją podpinki, mocnych spodni oraz czapki z nausznikami. Wszystkie elementy zimowego kompletu wypełnione są niezwykle lekką warstwą izolującą SUB ZERO, której struktura mikrowłókien kumuluje cząstki ciepłego powietrza, jednocześnie chroniąc przed przenikaniem zimna do wewnątrz ubrania. Dodatkowo kurtka, spodnie i czapka zabezpieczone są paroprzepuszczalną membraną BRATEX oraz apreturą DRY CARE tworzącą niewidzialną gołym okiem wodoodporną warstwę zewnętrzną, chroniącą przed nasiąkaniem odzieży podczas przelotnych deszczów.