Aplikacja HIKMICRO Sight

Logo HIKMICRO

Pobierz aplikację HIKMICRO Sight

Informacje o HIKMICRO Sight

Mobilna aplikacja HIKMICRO Sight jest bezpłatnym, uniwersalnym narzędziem producenta HIKMICRO, obsługującym wszystkie urządzenia marki wyposażone w łączność Wi-Fi. Powszechnie dostępna aplikacja pozwala uniknąć kłopotów z nieaktualnym oprogramowaniem Twoich urządzeń. Przy połączeniu sprzętu za pośrednictwem modułu HotSpot dostarcza ona dodatkowe funkcje. HIKMICRO Sight umożliwia:

Udostępnianie w czasie rzeczywistym obrazu z urządzenia na ekran smartfona (podgląd na żywo)

- Zdalną obsługę urządzenia, dostosowywanie ustawień OSD - w tym jasności i kontrastu, trybu kolorystycznego czy innych podstawowych ustawień.

Przeglądanie i usuwanie zdjęć/filmów zapisanych na urządzeniu

- Eksport zdjęć/filmów i udostępnianie plików np. w social mediach

- Aktualizację oprogramowania urządzenia i jego kalibrację

- Podłączenie jednego termowizora do kilku urządzeń mobilnych jednocześnie, np. dla grupowej transmisji obrazu na żywo.

Mobilna aplikacja HIKMICRO Sight z pomocą Twojego telefonu pozwoli Ci odblokować pełny potencjał Twojego urządzenia HIKMICRO. Aplikacja umożliwia zarządzanie swoim sprzętem, przeprowadzanie jego konfiguracji i aktualizacji, podglądanie, pobieranie i udostępnianie zarejestrowanych multimediów, czy dowiadywanie się więcej na temat jego obsługi. Dzięki aplikacji będziesz mógł szybko skontaktować się z serwisem online, gdybyś miał jakiekolwiek pytania dotyczące obsługi urządzenia lub aplikacji. Przewodnik połączenia urządzenia z aplikacją szybko przeprowadzi Cię przez proces jego rejestracji.

 

 


Rejestruj i udostępniaj najbardziej ekscytujące momenty z Twoich obserwacji

Zdjęcia i filmy zawarte w pamięci wewnętrznej przy pomocy aplikacji możesz pobrać do pamięci telefonu. HIKMICRO Sight obsługuje udostępnienie w dowolnym momencie multimediów z galerii. Znaczna część najnowszych serii od HIKMICRO obsługuje również rejestrowanie dźwięku lub automatyczny zapis obrazu po wykryciu odrzutu broni!

HIKMICRO Sight - Multimedia


HIKMICRO Sight - Akademia wiedzy

Dowiedz się więcej o skutecznym korzystaniu z urządzeń od HIKMICRO

Akademia HIKMICRO to świetne miejsce, pełne porad oraz ciekawych i kluczowych informacji, dotyczących obsługi urządzeń.