Adapter pod statyw do lornetek Vortex Pro

285,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Adapter pod statyw do lornetek Vortex Pro

Najnowsza propozycja uniwersalnego adaptera umożliwiającego montaż lornetki do dowolnego statywu czy pastorału. Smukła konstrukcja wykonania z aluminium lotniczego zmieści sie pomiędzy obiektywami każdej lornetki. Posiada system szybkozłączki.

Najnowsza propozycja od firmy Vortex uniwersalnego adaptera/uchwytu umożliwiający zamontowanie lornetki na dowolnym statywie czy pastorale wyposarzonym w standardowe gniazdo z gwintem 1/4" - 20. W stosunku do wcześniejszego modelu całkowicie zmieniono kształt adaptera co czyni go smuklejszym, lżejszym oraz bardziej estetycznym.

 

Adapter pod statyw do lornetek Vortex Pro zapewnia maksymalną stabilizację obrazu znacznie zwiększając komfort użytkowania i obserwacji terenu. W szczególności zalecany do korzystania w połączeniu z ciężkimi lornetkami oraz modelami o dużym powiększeniu optycznym. Smukły kształt adaptera z łatwością zmieści sie między tubusami praktycznie każdej lornetki. 

 

Zastosowanie systemu szybkozłączki umożliwia błyskawiczne wypięcie lornetki i nie wymaga demontażu adaptera. Niewielkie wymiary umożliwiają użytkowanie, noszenie lornetki na szyi z zamontowanym adapterem.

Więcej informacji
Producent Vortex
Materiał Aluminium
Dedykowany do Lornetek i statywów posiadających standardowe gniazdo z gwintem 1/4 "-20.
Gwarancja DOŻYWOTNIA GWARANCJA VORTEX VIP
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto