Boker Optima Night Hunter

769,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Boker Manufaktur Solingen Optima Night Hunter

Boker Manufaktur Solingen Optima Night Hunter to myśliwsko – użytkowy, kolekcjonerski nóż ze srebrnej niklowanej rękojeści o jaskrawo pomarańczowym uchwycie z antypoślizgową gumą i ostrzem ze stali nierdzewnej 4034.

Łowiectwo i leśnictwo nadal stanowią istotną część naszego dziedzictwa kulturowego. Dzisiaj kwestie środowiskowe w coraz większym stopniu kształtują tę tradycję, nadając jej czołowe miejsce we współczesnym społeczeństwie.

 

Niezwykle wytrzymały korpus wykonany z jednego kawałka niklowanego srebra, które idealnie współgra z jaskrawo pomarańczowym, świecącym w ciemności uchwytem z tworzywa sztucznego, co sprawia że posiada właściwości antypoślizgowe, oraz doskonale leży w dłoni, nawet podczas ciężkich i niezbyt komfortowych prac, dając nam twardośćwytrzymałość i niesamowity wygląd tegoż noża. Ostrze noża można otworzyć i zamknąć za pomocą jednej ręki, bezpiecznie blokując się w systemie Backlock.

 

Jeśli chcemy sprawić, aby rękojeść świeciła wystarczy chwilowo poświecić na nie mocną latarką lub zostawić ją na działanie promieni słonecznych. Przez taką krótką chwilę naświetlania otrzymujemy na prawdę długi czas świecenia rękojeści co daje nam niespotykany wygląd, przydatność w ciemne wieczory lub w nocy, ponieważ łatwiej go odnaleźć.

 

Wykonane ostrze ze stali nierdzewnej 40340 świadczy o odporności na korozje czynników atmosferycznych, rozcieńczonych kwasów i roztworów alkaicznych, a co za tym idzie niezniszczalności tej głowni i jej łatwym jak nigdy dotąd ostrzeniu.

 

Całość jest jednocześnie mocna jak i lekka. Nóż świetny dla każdego kto potrzebuje prostegomocnego i małego narzędzia.

Więcej informacji
Producent Boker Manufaktur Solingen
Długość całkowita 21,3 cm
Długość klingi 9 cm
Stal klingi Nierdzewna 4034
Twardość klingi 57 - 59 HRC
Rękojeść Niklowane srebro | Syntetyk
Pochwa Brak
Blokada Backlock
Waga 235g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto