Fotopułapka TETRAO SPROMISE S378

2 119,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Fotopułapka TETRAO SPROMISE S378

Fotopułapka do obserwacji przyrody, o wysokiej rozdzielczości 30 Mpx pozwalając na uzyskanie zdjęć w bardzo dobrej jakości oraz filmów w 1080p i w 30 klatkach na sekundę. Najlepszy model na rynku pod względem wydajność / cena z dwukrotnie dłuższym czasem działania na komplecie baterii. Żadna inna fotopułapka nie oferuje tylu przydatnych funkcji co model SPROMISE S378.

 

Fotopułapka leśna zaprezentowana przez słowackiego producenta TETRAO specjalizującego się w produkcji i projektowaniu innowacyjnych urządzeń dla myśliwych

 

Świetnie sprawdzi się w lesie do obserwowania zwierzyny oraz przyrody, ale również do monitorowania i ochrony majątku czy nieruchomości.

 

Spromise S378 to jedna z fotopułapek o najlepszym kamuflażu. Połączenie świetnych parametrów matrycy, solidnego wykonania i przystępnej ceny czyni z niego nad wymiar popularny egzemplarz doceniany przez użytkowników.

 

Fotopułapka została przystosowana do zasilania przez 4x AA, 8x AA albo 12x AA, możliwa jest również opcja wykorzystania akumulatorów typu NiMH / 6V lub 12V z zewnętrznego źródła. Docelowany czas działania fotopułapki uzależniony jest głównie od wybranego sposobu zasilania, zapasu energii oraz wprowadzonych ustawień (tryb rejestrowania, seria zdjęć, interwał między-zdjęciowy).

 

Ta najmniejsza kamera posiada jeszcze jeden ogromy plus dla klienta: 2,4" - owy wyświetlacznajłatwiejszą w obsłudze  i ustawieniu z pośród dostępnych na rynku fotopułapek.

Zdjęcie z fotopułapki Tetrao Spromise S378 - Daniel byk w dzień
Zdjęcie z fotopułapki Tetrao Spromise S378 - jeleń byk o świcie

 

Fotopułapka wykonuje w dzień zdjęcia w kolorzew nocy zaś czarno - białe z wykorzystaniem wydajnych diód IR działających w paśmie niewidzialnym o częstotliwości 940nm. Użytkownik do dyspozycji posiada 3 tryby czułości sensora, serię zdjęć, interwał między-zdjęciowy czy możliwość nadpisywania po zapełnieniu karty pamięci. Kamera nagrywa również filmy w jakości nawet 2K wraz z dźwiękiem. Ze względu na wielkość pliku wysyłanie filmów możliwe jest jedynie na podany adres mailowy. W zależności od preferencji, do dyspozycji użytkownika pozostaje wachlarz ustawień dotyczących jakości zapisywanych zdjęć czy filmów. Wszelkie multimedia zapisywane są na karcie pamięci o maksymalnej obsługiwanej pojemności 32Gb.

Model S378 posiada obustronną komunikację z wykorzystaniem bogatej gamy kodów SMS. Wysyłając odpowiednią komendę możliwe jest nie tylko wykonanie oraz przesłanie zdjęcia na żądanie ale również wprowadzenie szeregu istotnych zmian w ustawieniach czy sprawdzenie pojemności baterii i karty pamięci SD. Jednocześnie jest najłatwiejszą w obsłudze z pośród dostępnych na rynku fotopułapek. Ten drobny dodatek sprawia, że masz nad nią kontrolę z każdego zakątka na ziemi. 

Wraz z przesłanym zdjęciem fotopułapka, za każdym razem, może informować użytkownika o takich parametrach jak temperatura otoczenia, godzina, data, stopień naładowania baterii czy pojemność karty pamięci. 

Dzięki dostępnej komunikacji obustronnej z łatwością ustawisz fotopułapkę z każdego miejsca uzyskując pełną kontrolę nad swoim sprzętem, a poprzez niewiarygodnie wydajną antenę 4G sprawnie połączysz się ze swoim sprzętem. Model S378 wyposarzony został w bardzo wydajną antenę 4G dedykowaną do miejsc o słabym zasięgu, która potrafi lepiej ściągać zasięg niż niejeden telefon.

Jako jedna z niewielu na rynku posiada opcję wysyłania wideo oraz zdjęć bezpośrednio nie tylko na telefon w wiadomości ale również w wiadomości e-mail. Wyposażona w detektor ruchu, który działa nawet do 23 metrów oraz mocne i wydajne, a zarazem niewidzialne diody podczerwieni IR 940nm.

Fotopułapka posiada niewiarygodnie krótki czas wykonania zdjęcia od wykrycia ruchu wynoszący jedynie 0,6s ! Gwarantuje to, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze. 

Wysokiej jakości aparat o rozdzielczości zdjęć nawet do 30 Mpx, które dają nam ogromną przewagę dzięki jakości obrazu  idealnie sprawdzi się w każdej pogodzie i o każdej porze dzięki wbudowanym diodom LED IR 940nm, które świetnie sprawdzą się do monitoringu w nocy.

Jeśli chcesz mieć fotopułapkę ze świetnymi osiągami a nie chcesz płacić kosmicznej kwoty decyduj się już teraz, aby mieć swoją TETRAO Spromise S378 !

 

 

W zestawie otrzymujemy:

Fotopułapka Spromise S378
Instrukcja obsługi
Kabel USB
Pasek do montażu fotopułapki
Więcej informacji
Producent Tetrao
Matryca 30 Mpx
Kąt widzenia 52°
Czas ekspozycji Auto
Balans bieli Auto
Rozdzielczość zdjęć 3 / 5 / 8 / 12 / 30 Mpx
Format zdjęć JPG
Nagrywanie filmów Tak
Format video QVGA (320x240) | WVGA (800x480) | HD (720p) | FULL HD (1080p)
Moduł GSM Tak
Obustronna komunikacja Tak (aplikacja Tetrao Spromise)
Wyświetlacz Kolorowy LCD 2,4"
Informacje umieszczone w zdjęciach/nagraniu Data | Godzina | Temperatura | Stan baterii
Dodatkowe funkcje Fotografia seryjna (1-10 zdjęć)
Wbudowana lampa IR Tak
Częstotliwość IR 940nm
Ilość diód IR 44
Zasięg oświetlenia IR 23 m
System czujników ruchu 3-strefowy
Zasięg czujników PIR do 23 m
Regulowana czułość sensorów 3 poziomy
Czas aktywacji po wykryciu ruchu do 0,6 s
Nośnik danych Wymienne karty SD do 32 GB
Zasilanie (w zestawie) Brak
Zasilanie dodatkowe (brak w zestawie) 4 x AA | 8 x AA | 12 x AA | Akumulatory typu NiMH | Zasilacz 6V lub 12V z zewnętrznego źródła
Czas pracy Zależny od ilości baterii
Sygnalizacja niskiego napięcia Tak
Złącza dodatkowe Złącze zasilacza zewnętrznego
Dodatkowe funkcje Montaż na statyw 1/4"-20
Temperatura pracy -20°C ~ +60°C
Dopuszczalna wilgotność 5% - 95%
Wymiary 152 x 127 x 89 mm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto