Latarka warsztatowa LEDLENSER iF4R MUSIC - 2500 lumenów

832,50 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Latarka warsztatowa iF4R MUSIC - 2500 lumenów

Funkcjonalna oraz wydajna latarka warsztatowa posiadająca również funkcję Powerbanka oraz Bluetooth. Dodatkowa funkcja głośnika znacznie zwiększa jej praktyczność. Doskonale oświetla oraz posiada możliwość montażu na wysokości dzięki praktycznej obudowie oraz przymocowania do metalowych nawierzchni z pomocą trwałego magnesu. 

Latarki z serii iF przeznaczone są do ciężkiej pracy w warsztacie, na budowie lub w garażu. Dodatkowo ich konstrukcja została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom użytkowników. Latarka warsztatowa iF4R MUSIC LEDLENSER mieści w sobie aż 2500 lumenowe źródło światła, które pozwala na ciągłą pracę przez 15 godzin. Dzięki ruchomej obudowie wyposażonej w silny magnes można przyczepić latarke do metalowych nawierzchni, a także zaczepić lub założyć za pomocą silnej rączki. Ponadto rączkę można użyć jako nóżka dla latarki gdy stoi na ziemi. 


LEDLENSER iF4R MUSIC łączy w sobie doskonałą latarkę warszatatową z funkcjonalnym głośnikiem przenośnym sterowanym przez Bluetooth.

Tryby pracy

Boost

2500 lumenów

1,5 godziny świecenia

Mocny

1000 lumenów

3 godzin świecenia

Słaby

200 lumenów

15 godzin świecenia
Ta bogato wyposażona latarka warsztatowa łączy w sobie niezwykłą funkjonalność, która kryje się za praktycznym magnesem oraz możliwością montażu do statywu LEDLESNER. Dodatkowo model ten posiada funkcje ładowania indukcyjnego telefonów komórkowych, a dzięki widocznemu na tylnej obudowie wskaźnika, masz pod kontrolą stan poziomu baterii. Nie trzeba się także martwić o ręczne włączanie oraz wyłączanie latarki gdy wisi na wysokości, ponieważ obsługuje Bluetooth, dzięki któremu można łatwo sterować swiatłem za pomocą aplikacji.

Więcej informacji
Producent LedLenser
Ilość lumenów 2500 lm
Zasilanie 1 x Akumulator Li-ion 2 x 21700 Battery Pack 3,7V (8000mAh, 29,6Wh)
Powtórne ładowanie Tak
Obudowa Stop Aluminium
Długość 235 mm x 47 mm x 110 mm
Waga z bateriami 1139 g
Dioda 1 x Xtreme LED
Odporność na zanieczyszczenia IP54
Czas świecenia maks 35 godz
Gwarancja 2 lata + 5 lat po rejestracji
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto