LINKA TRENINGOWA/OTOK FOREST 10m + 2m

Już od 176,00 zł

LINKA TRENINGOWA/OTOK FOREST 10m + 2m

Linka treningowa Forest przeznaczona do pracy na ścieżkach tropowych. Wykonana z dwukolorowej taśmy Biothan o szerokości 16mm oraz długości 10m i dodatkowe 2m w kolorze pomarańczowym. Zakończona za pomocą nożycowego karabińczyka umożliwiającego spuszczenie psa nawet podczas pełnego napięcia

Linka treningowa Forest przeznaczona do pracy na ścieżkach tropowych. Wykonana z dwukolorowej taśmy Biothan o szerokości 16mm oraz długości 10m i dodatkowe 2m w kolorze pomarańczowym sygnalizują zbliżający się koniec otoku. Oba kolory zostały połączone za pomocą wytrzymałych i estetycznych nitów typu LUX. Poprzez wykorzystanie do produkcji materiału typu Biothan otrzymano łatwy w czyszczeniu produkt dodatkowo mniej podatny na plątanie się. Taśma zapewnia również pewny chwyt w każdych warunkach. 

 

Linka treningowa zakończona za pomocą nożycowego karabińczyka umożliwiającego spuszczenie psa nawet podczas pełnego napięcia otoku. Dodatkowo posiada klamrę ze stali nierdzewnej za pomocą, której możliwe jest połączenie bezpośrednio z krętlikiem umieszczonym w obroży tropowej. Wykorzystując tego typu połączenie eliminujemy elementy powodujące „dzwonienie” co może mieć bezpośredni wpływ na koncentrację psa podczas pracy. 

 

Wszystkie te cechy czynią wspomniany otok uniwersalnym produktem podatnym na modyfikacje użytkownika według własnych preferencji. 

 

Idealnie sprawdza się do treningu, pracy na tropie lub po prostu spaceru.

 

Właściwości materiału Biothan:

- łatwy w czyszczeniu

- wodoodporny 

- stabilne właściwości bez względu na temperaturę otoczenia

- antybakteryjny i antygrzybiczny

- antyalergiczny

Więcej informacji
Producent 4wild
Rodzaj Biothane
Długość 12m
Szerokość 16mm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto