Lokalizator GPS dla psów TRACTIVE GPS DOG 4 - Śnieżnobiały

229,00 zł
Czas dostawy: 48h

Lokalizator GPS dla psów TRACTIVE GPS DOG 4 - Śnieżnobiały

Wodoszczelne urządzenie do lokalizacji lub śledzenia aktywności psa. Dodatkowymi udogodnieniami są wirtualne ogrodzenie (powiadomi Cię, kiedy pies przekroczył wyznaczony teren) i ulepszona łączność. Do używania lokalizatora nie potrzebna jest żadna karta SIM.

Najnowszy lokalizator GPS firmy TRACTIVE pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego czworonoga. Lokalizator działa w ponad 175 krajach na świecie i łączy się z najlepszą dostępną siecią komórkową dostarczając dokładne dane o lokalizacji twojego zwierzaka. Pozycję psa możesz obserwować z każdego miejsca na świecie z kilku urządzeń w tym samym czasie!
Tractive GPS DOG 4 - Funkcja GPS LIVE Tracking
Urządzenie bezproblemowo łączy się z aplikacją w smartfonie (iOS i Android), w której między innymi możesz ustawiać bezpieczne i zakazane strefy.


Jeśli pies którąś z nich opuści lub do niej powróci natychmiastowo otrzymasz alert. 


Lokalizator nie tylko przesyła informacje gdzie znajduje się czworonóg ale i monitoruje jego sen.


Dzięki aplikacji z mapą możesz poznać ulubione miejsca Twojego czworonoga.

Lekkość i wymiary to bezkompromisowo największe zalety
tego sprzętu. Noszenie lokalizatora przez psa na obroży nie jest uciążliwe. Poprzez odpowiednio umieszczony przycisk zwierzak nie wyłączy przypadkowo zasilania. Uniwersalny uchwyt pozwoli na pewne mocowanie do większości obroży i szelek dla psów o szerokości do 2,8 cm.Urządzenie jest łatwe do odszukania w przypadku upuszczenia w miejscu, gdzie trudno go zauważyć, np. w lesie. Lokalizator posiada zdalnie sterowaną, wbudwaną lampkę i głośnik.

TRACTIVE GPS DOG 4 - Aplikacja
TRACTIVE GPS DOG 4 - Na spacerzeKarta SIM w lokalizatorze
 umożliwia nawiązywanie połączeń z sieciami na całym świecie, co pozwala cieszyć się nieograniczonym zasięgiem w ponad 175 krajach.


Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów — wszelkie opłaty za łączność komórkową pokrywa abonament wykupiony dla Twojego futrzanego przyjaciela.


W zestawie:

  • Lokalizator GPS,
  • Kabel ładowania,
  • Gumowy klips.Zalety lolalizatora TRACTIVE GPS DOG 4:

Tractive GPD DOG 4 - Wirtualna strefa Tractive GPS DOG 4 - LIVE Tracking TRACTIVE GPS DOG 4 - Historia pozycji Tractive GPS DOG 4 - Monitorowanie aktywności
Wirtualna strefa LIVE Tracking Historia pozycji Monitorowanie aktywności
Otrzymasz alerty, kiedy pies opuści bezpieczną strefę lub znajdzie się zbyt blisko niebezpiecznego obszaru. Lokalizacja jest zawsze włączona. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, gdzie dokładnie jest teraz Twój pies, przejdź do trybu LIVE i otrzymuj aktualizacje co 2–3 sekundy. Sprawdzisz, gdzie bywał Twój pies i poznasz jego ulubione miejsca. Możliwe ustawienie celów, porównanie wyników z innymi zwierzętami i obserwacja zachowania podczas snu.

Cennik abonamentowy:

Tractive GPS DOG 4 - Basic Tractive GPS DOG 4 - Premium
Więcej informacji
Producent Tractive
Waga 35 g
Wymiary 1,75 x 7,14 x 2,8 cm
Liczba psów 1
Zasięg Według sygnału
Funkcje GPS | Wirtualne ogrodzenie | Światło
Sygnał GPS GSM
Obsługa urządzenia Przez aplikację
Wyświetlanie Mapa w aplikacji na smartfonie
Wodoodporność Wodoszczelny
Wytrzymałość odbiornika od 1 do 5 dni
Zasilanie Wbudowany akumulator
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto