Monopod Primos Trigger Stick Gen III™ 35-65''

369,00 zł
Czas dostawy: 48h

Monopod Primos Trigger Stick Gen III™ 35-65''

Monopod Primos Trigger Stick trzeciej generacji posiada specjalne ukształtowanie gumy na zakończeniu nóg zapewniając stabilizację i ogranicza ryzyko poślizgnięcia się pastorału.

Primos Trigger Stick trzeciej generacji to najszybszy najcichszy pastorał grawitacyjnyGłowica jest wręcz bezszelestana co jest ważne podczas podchodzenia zwierzyny, abyśmy mogli spokojnie położyć broń, dopasować wysokość i celnie oddać strzał.

 

Pastorał posiada na prawdę ergonomiczną głowicę, która jest najszybsza na rynku, bezszelestna oraz ręka nie poci się podczas trzymania rękojeści. Na samym końcu głowicy znajduje się zwieńczenie w kształcie litery "V", aby móc oprzeć broń. Jednakże tą głowicę można w na prawdę prosty i szybki sposób wymienić za pomocą jednego przycisku i blokady na rękojeści. Wymienna głowica jest przystosowana do przymocowania do niej aparatów, lunet, wsporników, lornetek.

 

Chwyt pistoletowy pozwala na dynamiczne dopasowanie wysokości dla wygody użytkownika. Bardzo łatwo można dzięki temu przejść z pozycji stojącej do klęczącej.

 

Primos składa się do bardzo kompaktowych rozmiarów, mieści się w samochodzie, a nawet w plecaku.

Więcej informacji
Producent Primos Hunting
Wysokość minimalna 83,8 cm
Wysokość maksymalna 165,1 cm
Wymienna głowica Tak
Zakres obrotu głowicy [°] 360
Kolor dominujący Stalowy
Kolor uzupełniający Kamuflaż
Typ szybkozłączek V-Yoke
Zastosowanie (przeznaczenie) Myślistwo
Symbol dostawcy 65813M
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto