Nabój kapsuła CO2 Umarex 12 g

2,50 zł
Czas dostawy: 48h

Nabój kapsuła CO2 UMAREX 12 g

Kapsuła przeznaczona do zasilania wiatrówek / markerów / oraz replik ASG. Pojemność 12 g pozwala na oddanie średnio około 80 - 90 strzałów z zachowaniem maksymalnej energii początkowej. Po przebiciu naboju zaleca się jego utrzymywanie w broni maksymalnie przez 48h.  

Kapsuła CO2 firmu UMAREX o pojemności 12 g. Świetnie sprawdzi się jako źródło zasilania wiatrówek, markerów oraz replik ASG, przystosowanych do zasilania kapsułą CO2. Po zamontowaniu / przebiciu kapsuły możliwe jest jej przechowywanie w wiatrówce czy replice maksymalnie 48 godzin. Po tym czasie trwale napierające ciśnienie, w skrajnych sytuacjach, może doprowadzić do uszkodzenia uszczelki zaworu. W tej sytuacji zgromadzony w kapsule gaz należy wystrzelać lub ostrożnie usunąć kapsułę, delikatnie spuszczając ciśnienie.

Stosując markowe kapsuły 12 g, w zależności od poziomu zużywania gazu przez broń przy pojedynczym strzale, czy dynamiki strzelania i panujących warunków atmosferycznych, możemy oddać średnio około 80 - 90 strzałów z wykorzystaniem jednego naboju CO2.

Więcej informacji
Producent Umarex
Przeznaczenie Pistolet / Wiatrówka / Rewolwer
Wydajność od 60 do 90 strzałów z wyrównaną prędkością początkową
Waga 12 g
Materiał Metal
Ilość sztuk 1 sztuka
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto