Nóż HELLE EGGEN - H3LS

522,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Nóż HELLE EGGEN H3LS

Nóż HELLE EGGEN posiada piękną rękojeść, wykonaną z jednego kawałka wyselekcjonowanej, mozerowanej brzozy, którą poddano szlifowaniu i polerowaniu. Narzędzie zaopatrzono w osłonę dla palców dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania.

Nóż HELLE EGGEN - H3LS - Warunki leśneNóż HELLE EGGEN wykonano tak, aby prace w lesie, czy domowym zaciszu były mniej uciążliwe i bardziej komfortowe. Dzięki solidnej klindze i małym podcięciom rękojeści jest wygodniejszy i bezpieczniejszy, a przy tym świetnie sprawdzi się przy precyzyjnych pracach.

Rękojeść została wykonana z odpowiednio wyselekcjonowanego, mozerowanego drewna brzozowego. Dzięki temu możemy wykonywać nawet najbardziej skomplikowane operacje, związane na przykład z obróbką drewna i nie tylko.

Do noża dołączona została skórzana, ciemna pochwa, która uchroni narzędzie przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi.


3 - WARSTWOWO LAMINOWANA STAL NIERDZEWNA H3LS

Potrójnie laminowane ostrze ze stali nierdzewnej
ma lekki kształt punktu kropli i klasyczny szlif scandi. Było ono ręcznie ostrzone i polerowane, aby posiadało właściwą krawędź zaraz po wyjęciu z pudełka.

Więcej informacji
Producent Helle
Długość całkowita 211 mm
Długość klingi 101 mm
Grubość klingi 3,1 mm
Stal klingi 3-warstwowa, nierdzewna z laminatem H3LS
Twardość klingi 57 - 59 HRC
Rękojeść Mozerowana brzoza
Pochwa Tak - Skórzana
Waga 158 g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto