Nóż HELLE TEMAGAMI - Sandvik 14C28N

711,00 zł
Czas dostawy: 48h

Nóż HELLE TEMAGAMI - Sandvik 14C28N

Jeden z pierwszych noży marki HELLE, składający się z półpełnego trzpienia oraz ostrza o potrójnie laminowanej, węglowej stali zapewniającej długotrwale twardość i łatwość ostrzenia.

Ten tradycyjny, masywny nóż może sprawiać wrażenie ciężkiego i nieporęcznego narzędzia, ale wbrew pozorom jest bardzo wygodny i lekki. Rękojeść została wykonana z precyzyjnie obrobionej brzozy, która nadaje nożowi stabilności. Klinga została wykonana ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N  i osadzona została w wygodnej dużej rękojeści. Nie jest ona laminowana.

Model ten może okazać się świetny, zarówno dla survivalistów, jak i dla każdego, kto potrzebuje prostego i mocnego narzędzia.


STAL NIERDZEWNA SANDVIK 14C28N

Ostrze SANDVIK 14C28N
charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, a przy tym nie należy do najtrudniejszych do naostrzenia.

Nóż HELLE TEMAGAMI - Sandvik 14C28N - Krzesiwo Nóż HELLE TEMAGAMI - Sandvik 14C28N - Wbity w pieniek Nóż HELLE TEMAGAMI - Sandvik 14C28N - Wbity w pieniek 2 Nóż HELLE TEMAGAMI - Sandvik 14C28N - Na pieńku

Więcej informacji
Producent Helle
Długość całkowita 230 mm
Długość klingi 110 mm
Grubość klingi 3 mm
Stal klingi Stal nierdzewna Sandvik 14C28N
Rękojeść Brzoza
Pochwa Tak - Skórzana
Waga 155g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto