Nóż HELLE VIKING - H3LS

508,50 zł
Czas dostawy: 48h

Nóż HELLE VIKING - H3LS

Klasyczny nóż uniwersalny, doskonały do każdego zadania. Klinga została wykonana ze stali karbowanej, a rękojeść wyprofilowana dla pełnej wygody i kontroli.

VIKING to ręcznie wyrabiany nóż, wykonany z zachowaniem wieloletniej tradycji sztuki rzemiosła. Jak przystało na produkt marki HELLE, dopracowano go w każdym calu. Karbowana klinga noża została potrójnie pokryta laminatem, aby jak najtrudniej było ją złamać. Jednocześnie nie traci przez to na ostrości krawędzi. Niepowtarzalne drewno brzozy kędzierzawej, użyte do wykonania rękojeści, zostało poddane długiemu procesowi polerowania oraz natłuszczania, aby przyciągało wzrok i zapewniało komfortowy chwyt. Poziom dopracowania oraz sposób wykończenia noża pozwala, jak wskazuje nazwa modelu, zasmakować nordyckiego stylu.


Do produktu została dodana skórzana pochwa, która pozwoli na komfortowe przenoszenie noża i uchronienie go przed uszkodzeniami mechanicznymi.


3 - WARSTWOWO LAMINOWANA STAL NIERDZEWNA H3LS

Potrójnie laminowane ostrze ze stali nierdzewnej
ma lekki kształt punktu kropli i klasyczny szlif scandi. Było ono ręcznie ostrzone i polerowane, aby posiadało właściwą krawędź zaraz po wyjęciu z pudełka.


Nóż HELLE VIKING - H3LS - Plener ogrodowy Nóż HELLE VIKING - H3LS - Wbity w pień
Więcej informacji
Producent Helle
Długość całkowita 215 mm
Długość klingi 110 mm
Grubość klingi 3,7 mm
Stal klingi 3-warstwowa stal nierdzewna z laminatem H3LS
Rękojeść Brzoza kędzierzawa
Pochwa Tak - Skórzana
Waga 150 g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto