Nóż OUTDOOR EDGE RAZOR LITE EDC Orange

196,20 zł
Czas dostawy: 48h

Nóż Outdoor Edge Razor Lite EDC Orange

Lekki, mały oraz poręczny nóż który świetnie sprawdzi się zarówno w łowisku i nie tylko. Nóż posiada system RazorSafe ™ z możliwością wymiany ostrza, które zostały wykonane z cieplnie obrobionej stali nierdzewnej 420J2 o twardość 57 HRC.

Razor Lite EDC charakteryzuje się uniwersalnością, lekkością a także niezawodnością, dzięki temu że jest mały i poręczny możemy wykorzystać go w łowiectwie czy podczas codziennych aktywności gdy tylko tego potrzebujemy. Dzięki zastosowaniu systemu RazorSafe ™ możemy w łatwy, szybki a przede wszystkim w bezpieczny sposób wymienić ostrze gdy tego potrzebujemy, bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi. Wymienne ostrza jakie zostały zastosowane to min:

Ostrza zostało wykonane z cieplnie obrobionej stali nierdzewnej 420J2 o twardość 57 HRC, dzięki czemu posiadają wyjątkową ostrą krawędź tnącą, oraz są niebywale wytrzymałe. Jaskrawo pomarańczowy uchwyt noża został podwójnie formowany i posiada gumowane wstawki z TPR, co sprawia że posiada właściwości antypoślizgowe, oraz doskonale leży w dłoni, nawet podczas ciężkich i niezbyt komfortowych prac.

Ostrze noża można otworzyć i zamknąć za pomocą jednej ręki, bezpiecznie blokując się w systemie Backlock. Dodatkowo nóż posiada klips który pozwala nam umiejscowić nóż na pasku bądź kieszeni spodni, i sięgnąć po niego gdy tylko tego potrzebujemy.

 

Wraz z nożem otrzymujemy również :

  • Komplet sześciu wymiennych ostrzy 3,5" ( 8,9 cm).

 

Dostępny jest również dodatkowy komplet:

 

Nóż ten dodatkowo występuje jeszcze w szarej rękojeści :

Więcej informacji
Producent Outdoor Edge
Długość całkowita 20,3 cm
Długość klingi 8,9 cm
Stal klingi Nierdzewna 420J2 - Twardość 57 HRC
Twardość klingi 52 - 57 HRC
Rękojeść Grivory® z antypoślizgowymi wkładkami TPR
Pochwa Brak
Funkcja specjalna System wymiennych ostrzy | Klips do kieszeni
Blokada Backlock
Waga 80g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto