Nóż Outdoor Edge Razor Pro Orange

392,40 zł
Czas dostawy: 48h

Nóż Outdoor Edge Razor Pro Orange

Wielozadaniowy nóż który sprawdzi się świetnie w łowisku i nie tylko. Nóż z systemem podwójnego ostrza, oraz wymiany jednego z nich bez konieczności jakichkolwiek narzędzi. Ostrza zostały wykonane z stali nierdzewnej. Wraz z nożem otrzymujemy również pokrowiec w stylowym moro.

Jeden z czołowych oraz innowacyjnych produktów marki Outdoor Edge. Wszystko to zawdzięczamy dzięki wykorzystaniu możliwości posiadania noża z podwójnym ostrzem, oraz wymiany ostrza w systemie RazorSafe ™. System ten pozwala nam w łatwy i szybki sposób wymienić ostrze, nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi, a praktyczna konstrukcja zapewnia nam maksymalną użyteczność i funkcjonalność w łowisku. Nóż posiada min:

  • Niezawodne i wielofunkcyjne ostrze 3,5" ( 8,9 cm) zastosowane w systemie RazorSafe ™, co pozwala nam na wymianę ostrza bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi czy ingerencji w nóż,
  • Ostrze przystosowane do patroszenia, nawet zwierzyny grubej. Za pomocą tego ostrza tniemy podskórnie bez uszkadzania tuszy zwierzyny czy narządów, co pozwala nam zmniejszyć niepotrzebną utratę mięsa bądź jej jakości, oraz znacznie przyśpieszyć prace.

Ostrza zostało wykonane z cieplnie obrobionej stali nierdzewnej 420J2 o twardość 57 HRC, dzięki czemu posiadają wyjątkową ostrą krawędź tnącą, oraz są niebywale wytrzymałe. Jaskrawopomarańczowy uchwyt noża zostały wykonany z TPR, co sprawia że posiada właściwości antypoślizgowe, oraz doskonale leży w dłoni, nawet podczas ciężkich i niezbyt komfortowych prac.

Oba ostrza otwierają się i zamykają niezależnie od siebie, za pomocą jednej ręki, oraz bezpiecznie blokują się w systemie blokady Backlock.

Wraz z nożem otrzymujemy również :

  • Nylonowe etui w wzorze moro "Mossy Oak", z kieszeniami na nóż i zapasowe ostrza oraz możliwością doczepienia go do paska spodni,
  • Komplet sześciu wymiennych ostrzy 3,5" ( 8,9 cm).Więcej informacji
Producent Outdoor Edge
Długość całkowita 20,3 cm
Długość klingi Ostrze mniejsze - 8,9 cm | Ostrze do patroszenia - 7,9 cm
Stal klingi Nierdzewna 420J2 - Twardość 57 HRC
Twardość klingi 52 - 57 HRC
Rękojeść Antypoślizgowa TPR
Pochwa Tak - W kamuflażu Mossy Oak®
Funkcja specjalna System wymiennych ostrzy | System z podwójnym ostrzem
Blokada Backlock
Waga 160g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto