Numer specjalny Braci Łowieckiej 1/2019 "Pod Wiatr" OIKOS

16,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Numer specjalny Braci Łowieckiej 1/2019 "Pod Wiatr" OIKOS

Magazyn przeznaczony przede wszystkim dla właścicieli psów myśliwskich i przyszłych ich miłośników. W tym numerze znajdziemy tematy o labradorach, spanielach, łajkach, gończych i poskowców, a ponadto przegląd karm, wystawy krok po kroku, koszty czworonoga, rozważania nad przyszłością sprawdzania użytkowości, zagadnienia prawne związane z zakupem i ubezpieczeniem psa oraz wiele innych tematów.

Pierwszy taki magazyn z zebranymi wypowiedziami najwybitniejszych psiarzy w całej Polsce przeznaczony przede wszystkim dla właścicieli psów myśliwskich i przyszłych ich miłośników. W tym numerze znajdziemy tematy o labradorach, spanielach, łajkach, gończych i poskowców, a ponadto przegląd karm, wystawy krok po krokukoszty czworonoga, rozważania nad przyszłością sprawdzania użytkowości, zagadnienia prawne związane z zakupem i ubezpieczeniem psa oraz wiele innych tematów.

W tym wydaniu przeczytamy również teksty fachowców ze Związku Kynologicznego w Polsce i Polskiego Związku Łowieckiego - dwóch organizacji odpowiadających za jakość psów w Polsce. 

Wszystkie artykuły zostały zilustrowane wyłącznie oryginalnymi fotografiami polskich autorów, niepochodzącymi z banków zdjęć. Dużym atutem magazynu jest też kontakt do większości autorów zamieszczony przy ich tekstach, który umożliwia czytelnikom dyskusję lub dopytanie o nurtujące ich kwestie.

Numer specjalny Braci Łowieckiej 1/2019
Więcej informacji
Producent Oikos
Oprawa Miękka
Wydanie 2019
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto