Obroża tropowa BIOTHANE 38 mm Pomarańczowo - Zielona 4WILD 38-52 cm

129,00 zł
Czas dostawy: 48h

Obroża tropowa BIOTHANE 38 mm Pomarańczowo - Zielona 4WILD 38-52 cm

Na tą obrożę tropową od polskiego producenta składają się dwie warstwy taśmy o różnych kolorach i szerokościach. Mają one na celu poprawę komfortu psa oraz ograniczenie kontaktu sierści z klamrą. Szeroki zakres regulacji pozwoli na dostosowanie akcesorium do większości ras psów. Zintegrowany krętlik ma na celu poprawę wygody właściciela i jego pupila podczas pracy lub spaceru.

Polskiej produkcji obrożę tropową dla psa wykonano z popularnego, solidnego materiału BIOTHANE o szerokości 38mm. Posiada ona zakres regulacji 38 - 52 cm, co pozwoli dopasować ją, niemalże do każdej rasy psa. Składa się ona z dwóch warstw: szerszej, pomarańczowej o szerokości 38mm oraz węższej, zielonej o szerokości 20mm.

Strona wewnętrzna obroży posiada jedynie 3 nity, które przy dobraniu odpowiedniej długości taśmy w żaden sposób nie wywołają dyskomfortu u naszego pupila. Długość taśmy wewnętrznej dobrano tak, aby klamra nie miała kontaktu z sierścią psa. Zintegrowany krętlik zapewni maksymalny komfort właścicielowi i jego psu podczas pracy lub spaceru.


Właściwości materiału BIOTHANE:

- łatwy w czyszczeniu

- wodoodporny 

- stabilne właściwości bez względu na temperaturę otoczenia

- antybakteryjny i antygrzybiczny

- antyalergiczny

Więcej informacji
Producent 4wild
Rodzaj Biothane
Szerokość 38mm
Rozmiar L/XL (38-52cm)
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto