Ostrzałka do noży THE EDGE CAMPSHARP niebieska

50,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

OSTRZAŁKA DO NOŻY THE EDGE CAMPSHARP NIEBIESKA

THE EDGE CAMPSHARP w kolorze niebieskim jest ostrzałką do noży gładkich i ząbkowanych. Wyposażona została w gwizdek alarmowy, krzesiwo oraz mini-kompas.

CAMPSHARP jest wielofunkcyjną ostrzałką turystyczną, która bez problemu zmieści się w kieszeni miłośnika outdooru i survivalu. Produkt wykonany został z polimeru i wyposażono go w zawieszkę na linkę lub haczyk, krzesiwogwizdek alarmowy oraz mini-kompas. Wszechstronność tego modelu pozwala na ostrzenie noża z ostrzem gładkimząbkowanymnożyczekhaczyków wędkarskichtwardych noży do zadań ekstremalnych, czy ostrzy do skórowania i filetowania. Pomimo niewielkich wymiarów do wyboru mamy aż 3 strefy ostrzenia:

 

  • Pręt diamentowy do ostrzenia noży, haczyków, czy ostrzy do filetowania - stanowi uniwersalną ostrzałkę o stożkowym kształcie pozwala na precyzyjny dobór do rozmiaru ząbków. Rowek u nasady pozwala ostrzyć haczyki wędkarskie oraż ostrza do skórowania.
  • Ostrze V z prętami ceramicznymi do podostrzania i polerowania - Ostrzenie przy jego pomocy nie wymaga doświadczenia i polega jedynie na przeciąganiu klingi przez szczelinę od początku do końca ostrza do uzyskania pożądanego efektu.

 

  • Ostrze V z węglika wolframu do nożyczek i mocno stępionych krawędzi - Do poprawnego ostrzenia wystarczy jedynie delikatne przeciąganie całego ostrza, z wykorzystaniem masy własnej narzędzia.

 

Uniwersalnakieszonkowa ostrzałka z dodatkowymi rozwiązaniami w postaci gwizdka ratunkowego do wzywania pomocy, wysuwanego krzesiwa oraz mini-kompasu sprawdzi się zarówno w ekstremalnych warunkach terenowych jak i gospodarstwie domowym.

Więcej informacji
Producent The Edge
Typ ostrzałki Ręczna
Materiał ścierny Diament
Materiał Polimer, Pręt diamentowy, Węglik wolframu
Kolor Niebieski
Wymiary 135 mm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto