Ostrzałka elektryczna TAIDEA TG1704

259,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Ostrzałka elektryczna TAIDEA TG1704

Prosta, szybka i kompaktowa ostrzałka elektryczna polskiej firmy TAIDEA pomoże w kilka minut zamienić nawet bardzo zaniedbane ostrze w wysokiej jakości krawędź tnącą.

Prosta, szybka i kompaktowa ostrzałka elektryczna polskiej firmy TAIDEA pomoże w kilka minut zamienić nawet bardzo zaniedbane ostrze w wysokiej jakości krawędź tnącą.

Stale ustawione kąty ostrzenia i stała siła nacisku zapewnią powtarzalne ostrzenie za każdym razem. Diamentowe ściernice użyte w tej ostrzałce elektrycznej z powodzeniem naostrzą ostrze ze stali i ceramiki. 

Diamentowe ściernice pozwalają na ostrzenie noży z wysoko hartowanej stali, a także noży ceramicznych, z którymi zwykłe ostrzałki ceramiczne sobie nie radzą.

W zależności od ostrza i noża należy wybrać pomiędzy kątem 1, a 2 (oznaczone na obudowie). Użytkownik musi jedynie wybrać kąt ostrzenia, włączyć urządzenia i delikatnie przesuwać krawędź tnącą przez szczeliny.

Ostrzałka od spodu wyposażona jest w antypoślizgową podstawę z wbudowanym magnesem, co zapobiegnie jakiemukolwiek osuwaniu się osełki na śliskiej lub stalowej powieszchni. Kąty oznaczone 1 (gradacja 600) są przeznaczone do ostrzenia noży ceramicznych oraz mocno stępionych krawędzi tnących. Grupa nr 2 (gradacja 1000) służy do wygładzania ostrza oraz szybkiego podostrzania.

Ostrzałka gwarantuje ostrzenie na poziomie:

  • medium - 600,
  • extra fine - 1000.
Więcej informacji
Producent Taidea
Typ ostrzałki Elektryczna
Materiał ścierny Diament
Gradacja 600/1000
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto