Ostrzałka elektryczna WORK SHARP CULINARY E4

642,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Ostrzałka elektryczna WORK SHARP CULINARY E4

Profesjonalna ostrzałka elektryczna od WORK SHARP E4 to lekkie i kompaktowe urządzenie mieszczące się na blacie kuchennym, a po skończonej pracy można schować do szuflady. Do ostrzenia wykorzystywane są elastyczne tarcze ścierne oraz prowadnice kątowe.

Prosta i instynktowna osbługa, a także bezpyłowość, lekka konstrukcjakompaktowe rozmiary to bezkompromisowo największe zalety ostrzałki elektrycznej WORK SHARP E4.

Urządzenie posiada 2 strefy ostrzenia służące do ostrzenia lewej i prawej strony krawędzi. Wysoką funkcjonalność urządzenia zwiększa opcja ostrzenia nożyczek.

Dzięki zastosowaniu systemu prowadnic ostrzenie noży jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia.

Wystarczy włączyć ostrzałkę i przeciągać ostrze od nasady, aż po czubek po pasie ostrzącym z lewej i prawej strony do określonego przez nas efektu.

Po zakończeniu ostrzenia wstępnego (pasem ściernym P120) możemy wypolerować ostrze, wykorzystując w tym celu biały pas ścierny X4, w którym zastosowano super drobną gradację 3000. Ostrzałka diamentowa  doskonale sprawdza się także do ostrzenia noży ząbkowanych oraz szybkiego podostrzania.

Ostrzałka pozwala również na ostrzenie nożyczek, w tym celu wystarczy zdemontować środkową część i włączyć ostrzałkę.

Urządzenie posiada 3 tryby automatycznych prędkości najlepszych do: ostrzenia wstępnego, ostrzenia i polerowania.

Więcej informacji
Producent Work Sharp
Typ ostrzałki Elektryczna
Materiał ścierny Diament
Gradacja 120 / 3000
Kąt ostrzenia 17°
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto