Pistolet wiatrówka DIANA CHASER 5,5 mm Diabolo CO2

365,00 zł
Czas dostawy: 3 - 5 dni

Pistolet wiatrówka DIANA CHASER 5,5 mm Diabolo CO2

DIANA CHASER to bezodrzutowy pistolet wiatrówkowy o kalibrze 5,5 mm, zasilany kapsułą CO2 12 gr. Stanowi on idealne rozwiązanie dla budżetowego strzelectwa treningowego i rekreacyjnego, w szczególności strzelania tarczowego. Dzięki zasilaniu CO2 wiatrówka pozbawiona jest odrzutu, co przekłada się na celność strzału.

Wiatrówka CO2 CHASER od niemieckiego producenta DIANA to bezkonkurencyjny przykład stosunku jakości do ceny. Dzięki zasilaniu kapsułą CO2 12 g jest ona pozbawiona odrzutu i pozwala na komfortowełatwe utrzymanie celności strzału. Jeden nabój gazowy w zależności od temperatury powietrza i panujących warunków atmosferycznych pozwoli na oddanie około 40 strzałów o pełnej mocy. Mimo, że jest to wiatrówka krótka, długość jej gwintowanej lufy to aż 210 mm, co przekłada się na prędkość początkową pocisku, sięgającą 160 m/s. Lufę zakończono zintegrowanym tłumikiem, który przycisza odgłos wystrzału i stanowi swego rodzaju przeciwwagę dla masywnego chwytu palca.


Sportowa osada

Ergonomiczna, profilowana anatomicznie rękojeść wykonana z polimeru sprawia, że wiatrówka jest lekka i wygodna. Wyżłobienia dopasowane do kształtu chwytu zapewniają stabilność w ręce. Powiększona ostroga pozwala na ułożenie broni w dłoni według własnych preferencji i umożliwia wysoki chwyt. Mechaniczne przyrządy celowniczne stanowi mucha oraz regulowana w pionie i poziomie szczerbina. Dzięki wyposażeniu w zintegrowaną szynę Dovetail 11 mm wiatrówka umożliwia montaż dodatkowego przyrządu celowniczego.

Mechanizm spustowy

Regulowany mechanizm spustowy wiatrówki działa w trybie DIT - jest łatwo wyczuwalny i przewidywalny. Manulane zabezpieczenie przed niekontrolowanym wystrzałem stanowi bezpiecznik przetykowy w spuście. 

Śrut ołowiany Diabolo 5,5 mm

Śrut, którym strzela wiatrówka jest mocno odporny na boczne podmuchy wiatru i posiada dużą moc obalającą. Ładowany jest do lufy przy pomocy zastosowanego mechanizmu BOLT - ACTION, który obsługuje się za pomocą bocznej, metalowej dźwigni. Mechanizm ładowania śrutu działa w sposób wygodny i przyjazny.


Z
asilanie CO2

Wiatrówka zasilana jest wydajną kapsułą CO2 12 g, nadającą pociskowi rzadko spotykaną dla wiatrówek krótkich prędkość początkową. Nabój instaluje się w specjalnym przedziale, zlokalizowanym z przodu, pod lufą.


Zestaw

W zestawie z wiatrówką otrzymujemy solidny, wytrzymały pokrowiec, zapinany na zamek błyskawiczny.

Więcej informacji
Producent Diana
Rodzaj śrutu Diabolo
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2 12 gr
Ilość strzałów z jednostki załadowania 40
Magazynek Nie
Sposób przeładowania śrutu BOLT - ACTION
Energia początkowa (J) 7
Prędkość początkowa 160 m/s (525 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Brak
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Pistolet
Materiał osady Polimer
Kolor osady Czarny
Materiał konstrukcji Metal, Polimer
Kolor kontrukcji Morski, Czarny
Przyrządy celownicze stałe Tak (Mucha i regulowana dwuosiowo Szczerbina)
Możliwość montażu celownika optycznego Tak
Ilość szyn montażowych 1
Rodzaj szyny montażowej Dovetail (11 mm)
Bezpiecznik Tak
Rodzaj bezpiecznika Manualny (Przetykowy)
Długość lufy 210 mm
Długość całkowita 340 mm
Waga 870 g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto