Pistolet wiatrówka GLOCK 19X 4,5 mm COYOTE BB's CO2

485,00 zł
Czas dostawy: Zapytaj o dostępność

PISTOLET WIATRÓWKA GLOCK 19X 4,5 MM COYOTE BB'S CO2

Replika bojowego GLOCK'a 19X, charakteryzująca się bardzo wiernym odzwierciedleniem pierwowzoru. Wiatrówka wyposażona  w bezpiecznik spustowy, magazynek z blokadą pozycji podajnika, mieszczący 19 śrutów oraz szynę akcesoryjną Picatinny 22 mm. Zachowany w oryginalnej barwie wojskowej COYOTE.

GLOCK 19X 4,5 mm COYOTE BB's CO2 jest wiatrówką o szeregu rozwiązań konstrukcyjnych inspirowanych bronią palną. Pistolet jest wierną repliką GLOCKA 19X, który jest cywilną wersją modelu G19 HMS, opracowanego jako następca M9, czyli pistoletu amerykańskich sił zbrojnych. 19X jest bronią typu crossover - połączeniem elementów dwóch popularnych modeli GLOCK - pełnowymiarowego szkieletu G17 oraz kompaktowego zamka G19. Podobnie jak w palnej wersji model utrzymano w kolorze wojskowym COYOTE.

Główne cechy produktu :

  • Wyposażony w atrapę obustronnej dźwigni zrzutu zamka, bezpiecznik nastawny oraz moletowaną antypoślizgowo rękojeść z zaczepem na smycz taktyczną,
  • Po zainstalowaniu naboju CO2 i załadowaniu śrutu ciężar broni jest bardzo zbliżony do jej bojowej wersji, nie załadowanej amunicją,
  • Mechaniczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu posiadają kontrastowe oznaczenia, co przyspiesza celowanie w przypadku niekorzystnych warunków oświetleniowych,
  • Zastosowana szyna akcesoryjna typu Picatinny 22 mm umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów strzeleckich, jak na przykład latarka, czy wskaźnik laserowy,
  • Na konstrukcji naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta GLOCK oraz numer seryjny, co jest dodatkową zaletą i w szczególności może przykuć uwagę miłośników broni i militariów.

Zasilanie CO2

Wiatrówka napędzana jest kapsułą CO2 12 gr, którą umieszcza się w rękojeści pistoletu. Instalacja kapsuły jest szybka i prosta. Wystarczy jedynie unieść tylną okładzinę rękojeści, umieścić nabój w doku oraz dokręcić do za pomocą zintegrowanej śruby dociskowej. Jedna markowa kaspuła CO2 w zależności od temperatury otoczenia i częstotliwości oddawanych strzałów pozwala na oddanie około 60 - 80 strzałów z prędkością początkową do 115 m/s. Należy przy tym pamiętać, że przebity nabój nie może pozostać w wiatrówce dłużej niż 48 godzin. Po tym czasie należy go wymienić lub 'wystrzelać'.

Stalowy śrut BB's 4,46 mm

Przeznaczony jest do strzelania rekreacyjnego do celów reaktywnych, puszek, butelek, tarcz itp. Jego ładowanie jest ułatwione dzięki możliwości zablokowania podajnika magazynka w dolnej pozycji, przez co można go zasypywać bezpośrednio z pojemnika. Śrut stalowy w odróżnieniu od ołowianego charakteryzuje się odpornością na odkształcenia, dzięki czemu bez obaw może być ładowany do magazynków o większej pojemności.

Mechanizm spustowy

Mechanizm spustowy wiatrówki działa w trybie DAO (Double Action Only), który umożliwia wyłącznie strzelanie z wykorzystaniem samonapinania.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo podczas użytkowania dba bezpiecznik spustowy, wymuszający prawidłowe ułożenie palca na języku spustowym przed oddaniem strzału. Rozwiązanie to zaimplementowane jest z patentu Safe Action firmy GLOCK.

Więcej informacji
Producent Glock
Rodzaj śrutu BB's
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania Około 60 - 80 śrutów
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 19 szt.
Sposób przeładowania śrutu DAO (Double Action Only)
Energia początkowa (J) 2 J
Prędkość początkowa 115 m/s (377 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Brak
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Replika
Materiał osady Polimer
Kolor osady Coyote / Szary
Materiał konstrukcji Polimer
Kolor kontrukcji Coyote / Szary
Przyrządy celownicze stałe Tak (Muszka i Szczerbina)
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Ilość szyn montażowych 1
Rodzaj szyny montażowej Picatinny (22 mm)
Bezpiecznik Tak
Rodzaj bezpiecznika Nastawny
Długość całkowita 190 mm
Waga 570 g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto