Pistolet wiatrówka H&K HECKLER&KOCH USP 4,5 mm BB's CO2

515,00 zł
Czas dostawy: 48 h

PISTOLET WIATRÓWKA H&K HECKLER&KOCH USP 4,5 MM BB'S CO2

Popularna replika broni bojowej HK USP. Wyposażona w ciężki, metalowy, stały zamek oraz magazynek z podajnikiem blokowanym w dolnej pozycji. Zasilana kapsułami CO2 12 gr, przeznaczona do strzelania śrutem BB's 4,46 mm. O bezpieczeństwo użytkownika dba bezpiecznik skrzydełkowy. Konstrukcja oraz jej wykończenie czynią pistolet bardzo prostym i komfortowym w użytkowaniu.

H&K HECKLER&KOCH USP 4,5 mm BB's CO2 jest popularną bronią wiatrówkową dla osób szukających niedrogiego i sprawdzonego pistoletu gładkolufowego.

Główne cechy produktu :

  • Solidna konstrukcja wyróżniająca się ciężkim, metalowym zamkiem stałym oraz szkielet wykonany z polimeru są nawiązaniem do oryginalnego HK USP. Pistolet ma powiększony kabłąk, mechaniczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu (Muszka i Szczerbina) oraz szkielet z szyną akcesoryjną, co pozwala na montaż latarki lub znacznika laserowego,
  • Radełkowana rękojęść oraz teksturowanie w stylu stipplingu z wersji palnej na bocznych panelach czynią wiatrówkę stabilną niemalże w każdej dłoni.

Zasilanie CO2

Broń zasilana jest kapsułą CO2 12 gr, którą instaluje się w metalowym magazynku. Gaz nadaje śrutom prędkość BB's do 130 m/s oraz umożliwia strzelanie na dystansie około 20 metrów. Markowy nabój CO2 w zależności od warunków atmosferycznych (temperatury powietrza) oraz częstotliwości oddawanych strzałów pozwala na około 60 - 80 wyrzutów śrutu. Należy przy tym pamiętać, że przebita kapsuła nie powinna pozostawać w wiatrówce dłużej niż 48 godzin - Po tym czasie należy ją wymienić lub 'wystrzelać'. Wymiana naboju CO2 jest szybka i prosta. Należy jedynie umieścić kapsułę w doku oraz dokręcić ją za pomocą zintegrowanego klucza.

Magazynek

Mieści on 22 sztuki śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdza się przy strzelaniu do celów reaktywnych, tarcz, puszek, butelek itp. Obustronna dźwignia zatrzasku powoduje, że proces wymiany magazynka jest wygodny zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Jego podajnik można zablokować w dolnej pozycji, co czyni ładowanie jeszcze szybszym i bardziej komfortowym poprzez ładowanie grawitacyjne bezpośrednio z pojemnika.

Stalowy śrut BB's

W odróżnieniu od śrutu ołowianego jest on odporny na odkształcenia, dlatego może być bezpiecznie ładowany do magazynków o większej pojemności.

Mechanizm spustowy

Mechanizm spustowy działający w trybie DAO (Double Action Only) umożliwia wyłącznie strzelanie z wykorzystaniem samonapinania. Sprawia to, że obsługa wiatrówki jest niezwykle prosta i instynktowna.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo dba zastosowany bezpiecznik skrzydełkowy, znajdujący się po lewej stronie szkieletu. Umożliwia on zablokowanie mechanizmu spustowego na czas przechowywania lub transportowania pistoletu.

Wszystko to sprawia, że H&K Heckler&Koch USP kal. 4,5 mm BB's CO2 jest bronią nadającą się przede wszystkim dla osób początkujących swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

Więcej informacji
Producent Heckler Koch
Rodzaj śrutu BB's
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania Około 60 - 80 śrutów
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 22 sztuki
Sposób przeładowania śrutu DAO (Double Action Only)
Energia początkowa (J) Poniżej 17 J
Prędkość początkowa 130 m/s (426 fps)
Wymagane zezwolenie Nie
Odrzut Brak
Klasa celności Rekreacyjna
Stylistyka Replika
Materiał osady Stal
Kolor osady Czarny
Materiał konstrukcji Polimer
Kolor kontrukcji Czarny
Przyrządy celownicze stałe Tak (Muszka i Szczerbina)
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Ilość szyn montażowych 1
Bezpiecznik Tak
Rodzaj bezpiecznika Skrzydełkowy
Długość lufy 114 mm
Długość całkowita 192 mm
Waga 990 g
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto