Pistolet wiatrówka UMAREX RACEGUN SET 4,5 mm BB's CO2 BLOW - BACK

765,00 zł
Czas dostawy: Zapytaj o dostępność

PISTOLET WIATRÓWKA UMAREX RACEGUN SET 4,5 MM BB'S CO2 BLOW - BACK

Dynamiczna, zaawansowana wiatrówka BB's, zasilana kapsułami CO2. Wyposażona w kolimator, demontowalną muchę i szczerbinę oraz funkcjonalności zaczerpnięte z broni palnej. Realizmu dodaje wiernie odzwierciedlony ciężar konstrukcji oraz efektowne 'kopnięcie' po wystrzale.

UMAREX RACEGUN SET 4,5 mm jest zaawansowaną wiatrówką BB's CO2 z realistycznym systemem odrzutu BLOW - BACK, wzorowaną na pistoletach sportowych, używanych w IPSC. Dzięki swej konstrukcji i dołączonym akcesoriom pozwala wczuć się w osobę strzelca dynamicznego.

 

UMAREX RACEGUN SET 4,5 mm Rzut trójwymiarowy z pełnym wyposażeniem

Solidna, metalowa konstrukcja waży prawie 1070 g, dzięki czemu jest wyczuwalna w dłoni, a jej masa dobrze kompensuje energię odrzutu. Jedynie okładziny wykonane zostały z polimeru. Charakteryzuje je antypoślizgowe fakturowanie, stabilizujące broń w chwycie.

W broni zastosowano szereg rozwiązań, wykorzystywanych w pistoletach do strzelectwa dynamicznego - m. in. :

  • Demontowalną muszkę o cechowaniu światłowodowym,
  • Kompensator odrzutu i podrzutu,
  • Lekki język spustowy i kurek,
  • Powiększony bezpiecznik obustronny,
  • Powiększony obustronny zwalniacz magazynka
  • Rękojeść ze zintegrowanym lejem, przyspieszającym ładowanie magazynka,
  • Dźwignię 'slide racker', dokręcaną do zamka, która umożliwia szybsze przeładowanie,
  • Wydłużony beavertail, który poprawia chwyt pistoletu.

Zasilanie CO2

Wiatrówka zasilana jest CO2 12 gr, która instalowana jest w magazynku, mieszczącym 22 śruty BB's. Sprężony gaz wyrzuca stalowy śrut z prędkością początkową około 125 m/s oraz w trakcie wystrzału wprawia w ruch zamek, generując mocny odrzut. Daje to poczucie obcowania z bronią palną. Markowa kapsuła CO2 w zależności od temperatury powietrza i dynamiki strzelania pozwala na oddanie około 60 wyrzutów śrutu. Kolejnym efektownym mechanizmem jest blokada zamka w tylnej pozycji po wystrzeleniu ostatniego śrutu, co powoduje, że wymaga on ręcznego zwolnienia.

 

 

 

 

 

W zestawie razem z pistoletem otrzymujesz CELOWNIK KOLIMATOROWY WALTHER COMPETITION II oraz dedykowana do niego szyna montażowa. Kolimator skraca czas celowania i pozwala na szybsze przemieszczanie między wieloma celami, również w warunkach niekorzystnego oświetlenia. Zasilany jest on baterią zegarkową CR2032 i posiada dwa poziomy jasności plamki (niski i wysoki).

UMAREX RACEGUN SET 4,5 mm Zestaw

Wiatrówka umożliwia wymianę muszek i szczerbin na światłowodowe lub standardowe. Dodatkowo na szkielecie zlokalizowana jest zintegrowana szyna Picatinny 22 mm, która umożliwia mocowanie wybranych akcesoriów jak na przykład laserowego wskaźnika celu czy latarki.

Więcej informacji
Producent Umarex
Rodzaj śrutu BB's
Kaliber 4,5 mm
Rodzaj zasilania Kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednostki załadowania Około 60 - 80 śrutów
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 22 sztuki
Sposób przeładowania śrutu SA
Bezpiecznik Tak
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto