Plecak 2TREES COMBO z systemem MOLLE 40L - Khaki

399,00 zł
Czas dostawy: 48h

Plecak 2TREES COMBO z systemem MOLLE 40L - khaki

Plecak o pojemności 40 litrów w kolorze khaki, który został zaprojektowany w stylu militarnym dzięki czemu sprawdza się idealnie podczas różnego rodzaju wypraw bądź wędrówek pieszych.

Plecak COMBO 45L+ został zaprojektowany taki sposób aby zachować funkcjonalność podczas korzystania. Został zaprojektowany w stylu militarnym, wyposażony został w pasy MOLLE 25mm które umożliwiają przyczepianie dodatkowych rzeczy.

 

W plecaku producent zadbał o dodatkową kieszeń na bukłak, z wyjściem na rurkę. W przegrodzie na bukłak umieszczono również haczyk / karabińczyk, aby umożliwić zawieszenie bukłaku oraz aby nie przemieszczał się on podczas aktywności.

 

 

Komora główna plecaka posiada wszytą przegródkę na dokumenty, dwie wewnętrzne kieszenie na przenoszenie np. butelki wody oraz kieszeń na bukłak bądź laptop która wykonczona jest pianką. W plecaku przygotowano dodatkową zamykaną na rzep przegródkę na płytę usztywniającą, która pomaga odciążyć kręgosłup. Zadbano również o wygodny dostęp do głównej zawartości poprzez dojście od boku plecaka, dojście od boku możliwe jest dzięki wodoodpornemu zamkowi.

 

Na frontowej części umieszczono dużą, pojemną kieszeń, z dodatkowym karabińczykiem, np. na przypięcie kluczy.

 

Plecak posiada wygodny zestaw nośny. Szelki zostały wyposażone w paski dociągające, dzięki czemu istnieje możliwość przeniesienia obciążenia bliżej ciała w każdej chwili, pozwala to na zachowanie większej stabilności. Szerokie i regulowane szelki posiadają miękkie wypełnienie z pianki oraz siatki dystansującej oraz są wzmocnione taśmą. Na szelkach znajdują sie dodatkowe szlufki aby przeciągnąć rurkę od bukłaku.

Plecak COMBO khaki z pasem - prawa strona Plecak COMBO khaki - przód i prawa strona Plecak COMBO khaki z pasem - przód

Pas piersiowy posiada regulacje góra dół, która pozwala na dopasowanie systemu nośnego do wzrostu użytkownika. Plecy plecaka zostały wyścielone pinaką oraz siatką dystansującą.

 

Plecak będzie zawsze na swoim miejscu, o co zadba solidny, wyścielany i regulowany pas biodrowy, który można również wyciągnąć i użytkować jako osobne akcesorium. Pas ma za zadanie przejęcie części ciężaru, który spoczywa na ramionach i przeniesienie go na biodra. Takie rozwiązanie ułatwia pokonywanie dalekich dystansów, gdyż w ten sposób odciążamy kręgosłup. Pas biodrowy został wykończony pianką oraz siatką dystansującą, aby był wygodny oraz nigdzie nie uwierał. Pas posiada regulację poziomą, dzięki czemu pozwala na indywidualne dopasowanie plecaka do użytkownika. W pasie biodrowym znajdują się również dwie pojemne kieszenie z osobnymi przegródkami na telefon czy klucze. Kieszenie zamykane są wodoodpornymi zamkami.

Plecak COMBO khaki - dół i tył Plecak COMBO khaki - wnętrze

W dolnej części plecaka znajdują się taśmy służące do przytroczenia, np. karimaty.

 

Z obu stron na bocznej oraz frontowej części przy dole plecak został obszyty taśmami systemu modularnego MOLLE, które umożliwjają przypinanie dodatkowych rzeczy.

 

Dodatkowo plecak można doposażyć w sakwę, która idealnie sprawdza się do przenoszenia np. apteczki.

 

Plecak wyposażono w kieszenie:

- Komora główna z wszytą przegródką na dokumenty,

- Dwie zewnętrzne oraz dwie wewnętrzne kieszenie na butelki,

- Pojemna kieszeń frontowa,

- Górna kieszeń na pokrywie,

- Kieszeń na bukłak / laptop wykończona pianką,

- Dodatkowe kieszenie w pasie biodrowym

 

Plecak cechuje się:

- Taśmami systemu modularnego MOLLE 25mm,

- Regulacją obciążenia poprzez pasy naramienne przy szelkach,

- Dodatkowym dostępem do komory głównej od boku plecaka,

- Możliwością przytroczenia kijków trekkingowych,

- Kieszonkami w pasie biodrowym,

- Taśmami do mocowania karimaty

Więcej informacji
Producent 2TREES
Kolor Khaki
Pojemność 40L
Wymiary dna 56 x 32 x 23 cm
Waga 1100g
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto