Podstawa stojak do przystrzeliwania RAZORGUN Steady

225,00 zł
Czas dostawy: 48 h

PODSTAWA STOJAK DO PRZYSTRZELIWANIA RAZORGUN STEADY

Stojak do przystrzeliwania RAZORGUN STEADY jest profesjonalnym statywem do stabilnego zerowania broni. Pomaga on precyzyjnie i prawidłowo ustawić broń. 

Stojak RAZORGUN STEADY należy do narzędzi niezbędnych dla strzelców sportowych i myśliwych. Umożliwia on prawidłowe ustawienie przyrządów celowniczych. Można go również wykorzystać przy czyszczeniu broni. Produkt ma za zadanie wyeliminować ewentualne błędy strzelca, które mogą wyniknąć w przypadku drgań, czy nieodpowiedniej postawy i zmęczenia strzelca. Statyw pozwala uzyskać powtarzalność trafień. Na dodatkową stabilność podstawy wpływają antypoślizgowe nóżki, które bez obaw można zastąpić kolcami (brak w zestawie).

Stalowa konstrukcja złożona z solidnych profili zapewnia stabilność i sztywność nawet w przypadku strzałów z większego kalibru. Ramię stojaka posiada regulację w pionie w zakresie -5° -> 20°. Broń mocuje się na sztywnej poduszce z taśmą rzep oraz metalowych widełkach ze skórzaną wkładką. Pozwala to uniknąć zarysowań konstrukcji. Wysokość można dowolnie regulować bez użycia dodatkowych narzędzi za pomocą dużych pokręteł. 

Więcej informacji
Producent RazorGun
Typ materiału Stal
Masa 4000 g
Okres gwarancyjny 2 lata
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto